Facebookda kim silmiş kim engellemiş

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Facebookda kim silmiş, Facebookta kim engellemiş, Facebookta beni kim sildi

iPhone uygulamalarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. app store'un en popüler uygulamaları ise elbette sosyal ağ uygulamaları. facebook uygulaması ise dünyada en fazla kullanılan iphone uygulamalarından birisi.

Dennis Harrison tarafından geliştirilen defriended uygulaması da facebook bağlantılı çalışan bir uygulama. ancak defriended'in diğer uygulamalardan farkı facebook'ta sizi arkadaş listesinden çıkartanları size haber vermesi.

99 cent'e satılan Facebook Defriended arkadaş listenizi takibe alıyor ve listeden birisi eksildiğinde size haber veriyor. uygulamayı ilk yüklediğinizde tüm facebook arkadaşlarınızı import eden defriended, işlemi her yaptığınızda eksilenleri size söylemekle görevli. "new friends" ve "defriended" sekmelerinden arkadaş listenize eklenen ve çıkanları takip edebiliyorsunuz.

facebook daha önce aynı işi yapmak için geliştirielen firefox eklentisini, uygulama geliştirme şartlarını ve kullanıcı bilgilerinin gizli kalması şartlarını ihlal ettiği gerekçesiyle engellemişti. bu uygulamanın geleceği de öyle olacak gibi.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
Üst