Facebook Kapak Sözler

deep Harbi Aktif Üye
Face Kapak Sözler, En Güzel Kapak Sözler

Suskunluğum asaletimdendir! Her lafa verilecek bir cevabım vardır aslında... Ama bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye!

Bir köşede çarpışacağımızı bilsem, dünyanın yuvarlak olmadığını bir günde ispatlarım

Dünya delikanlı olsa, senin gibi yuvarlak olmazdı.

Cesareti olmayan insanlar, hayatı coğrafya dersi kıyamında yaşar.

Bazıları yoldan çıksa bile araziye uyum sağlar.

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Yalanlarla dolu bu kocaman dünyada Beni yalansız sevdiğin için teşekkürler Baba♥

bir sen degıl be guzelım alem hasta...!!!

B ε n i m s i n Dεmεk KoLaY ~ Bir Ömür Boyu Sahip Çıkmak oLay

10 Numara Bi Kız Yoktur ' , Her Zaman Benimdir ' 10 Numara ' Yanımdaki Kız ise ' 9 Olur Anca :)

Bil ki, 'mutlu son' diye birşey yoktur. Çünkü, Bir şeyde 'son' varsa orada mutluluk yoktur....!

Rakı Diş Ağrısını Geçirir , Bira Miğdeye İyi Gelir Diyen Zihniyet ; Sıkıyosa Bulun Kalp Ağrısını Geçircek Bi İçecek :)

Unutma; "Onu artık unuttum" demek, Bir kez daha hatırlamaktır aslında.....!

Gerek Varmı Tom'a Jerry'e Benzetmeye Aşk'ı ? Seviyorsan ; Seviyorum Dersin Budur Olayın Kısası :)

adiligin moda oldugunu bılırdım de senin modayı bu kadar yakından takıp ettıgını yenı fark ettım...

Bir Erkeğin Ne Olucagını Kadın Belirler . Mecnunda Olabilir , Çoşkunda :)

takmıyoruz kafamıza bakıyoruz yolumuza...takan varsa kafasına hadi baksın dalgasına...

bin kere sorulsada aynı soru aynı cvpı vercek curettın olmasıdır en zoru....!!!

Şekil yapıp kafa tutmak Senin için Tarzsa , Seni ŞekiLden Şekile sokup Ayar vermekte Benim için Farzdır ;]

Öyle birini sev ki Çünküsüz olsun.. Elini uzattıgında tutacagın kadar yakın degil, yüreginde hissedecegin kadar yakın olsun.. Öyle hisset ki onu gözlerinde deniz dalgalansın.. Öyle düsün ki onu yanlızlık pılınıpırtını toplasın.. Ona sevgini öyle anlatki ne yıldız gökyüzünde kalsın ne dalgalar sahile carpsın.Öyle anlat ki SEVDANI kalbi sadece SANA atsın..

Yalan Olsaydı Sözlerim , Ağlamazdı Gözlerin , Bunu Her Zaman Söylerim Seni Unutmak İçin Sevmedim.

farkımı fark edenler senden farklı farkımı fark etmedın ya farketsende farktmez....!

2 qün mutLuysan . 3. qün deiLsndiR . '' Unutma '' bu hayatın TemeL FelsefesidiR.

Ben huzur aradım sen kusur, Şimdi bensiz Kuduur!

kuм gißi kuЯu..♥ Su gißi duЯu.. ♥ Sαиα teq Sözΰм ♥ I Ŀovє Чou