Ev salon dekorasyonu için örnekler

Ömer
Yönetici
Evin merkezi salonlar eskiden sadece misafirlerin ağırlandığı mekanlardı. Bugün ise ailenin tüm ihtiyacını karşılayan ana yaşam alanlarına dönüştüler. Salon düzenlemesinde karar vermekte zorlananlar için bir başucu rehberi olan bu yazımızı okuyun.
evdekorasyonu.jpg

SICAK RENKLER
Kanepeden aksesuara bu sezon canlı renkler çok moda. Bu renkleri salonunuzda dengeli bir biçimde kullanarak sıcak ve samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Mekanı güzel gösteren en önemli şeylerden biri stildir; sert hatları yumuşatmak için yuvarlak aydınlatmalar ve orta sehpalar kullanabilirsiniz.

Daha fazlası içinse dokunma hissi uyandıran halı ve tül perdelerden yararlanın.

AĞIRBAŞLI VE SADE
Kalabalıktan ve canlı renklerden hoşlanmayanlar için salon düzenlemesinin en kısa yolu gri, bej, kahve ya da siyah tonlarda koltuk ve modüler kanepelerdir.

Modüler bir kanepeyle birlikte kullanacağınız alçak bir sehpa, puf ya da tabure dekoratif olduğu kadar fonksiyonuyla da iş görür.

Tüm bu birlikteliğe monokrom renklerde ve özgün formlarda ışıltılı aksesuarlar ekleyerek şıklığınızı tescilleyebilirsiniz.

İDDİALI BEYAZ
Bulunduğu her ortama ayak uyduran beyaz yarattığı sonsuzluk duygusu ile mekanları olduğundan hem daha geniş, hem de daha çarpıcı kılar.

Beyazı, avangard bir mekan yaratmak için koyu renklerle birlikte kullanabilirsiniz.

Eğer klasik bir etki yaratmak istiyorsanız, dore ya da gümüş tercih etmelisiniz.

Neşeli bir mekan yaratmak için beyazı, canlı ve parlak sıcak tonlarla birleştirin. (Pudra)
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
12B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst