Etkileyici Günaydın Mesajları

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Günaydın Mesajları, Günaydın Sözleri, Etkileyici Günaydın SMS Mesaj, En Güzel Günaydın Mesajı

Sevgiliye Günaydın mesajlarına bu yazımızda ulaşabilirsiniz,:love:

- Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta. Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır. Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

- Her sabah seni düşünerek uyanmak bana huzur veriyor. mutluluk neşe hayat herşeyin anlamı sensin. varlığına binlerce kez şükürler olsun. günaydın her şeyim!!!

- Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe, Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe, Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler, Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözeler.

- Yıldızların kaybolusunu izlerken her sabah, bir günaydın duymaktı aslında istediğim. şimdi sana duyamadığımı yazıyorum sevgili! günaydın dünyanın en güzel gerçeği.

- Günaydın Sevgilim, Benim dünyam zaten aydınlık seni tanıdığım günden beri.

- Günaydın Birtanem, Güneş bile birgün dünyaya küsecek, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle öleceğim.

- Sevgilim, aşkım, umudum, yaşam kaynağım. günaydın! bügün de adını anarak hayaline bakarak uyandım. ve bugün de bi önceki günden daha çok kalbime sığmaz buldum seni.
- Sabah gözlerimi açıp seni izlemek, dudaklarına öpücük kondurarak uyandırmak isterdim aşkım. SENİ ÇOK SEVİYORUM. BİTANEMSİN.

- Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

- Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın.

- Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

- Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

- Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

- Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınım.

- Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın


- Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

- Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

- Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm. her şeyim günaydın günaydın.. CANÖZÜM

- Günaydın iyi sabahlar, Okadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen birtanem karşımda otur,

- Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

- Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın.

- Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
12B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst