eski sevgililer neden küfür yer..???

jack_fear 5iKT[aşk]
Eski Sevgili Neden Küfür Yer

• eski sevgililer kız olsun erkek olsun her zaman küfür yerler bunun nedenleri var elbet-Seni asla aldatmayacağım aşkım aldatırsam "ŞEREFSİZİM" diyor sevgilinin biri ve ilerde aldatıyor bu sefer partneri sen ŞEREFSİZSİN diyince aaa bana küfür ettin olayı oluyor eeee sen kendi ağzınla demedin mi ben seni aldatırsam şerefsizim diye aldattın ne oldu şerefsiz oldun dimi.
  • Daha sonra bir erkek kızdan hoşlanır kızın peşinde koşar koşar koşarrrr kız buna yüz vermez ne olur bu durumda kız KAŞAR olur neden çocukla çıkmadı diye
  • Hatta bazı erkekler sevgiliyken iyi olur ayrılınca ooooo o kızla ben neler yaptım bir bilsen kanka yedim yuttum tabirini kullanıyorlar
Bu örnekleri böyle çoğaltabiliriz arkadaşlar yani eski sevgili her zaman küfür yer sen şimdi diyeceksin ki küfür etmeyenler var ince erkekler var romantikler gerçekten sevenler...evet var...mesela BEN!

Son düzenleme:
XİLAX HaRbİ KıZ
katılıyorum çoq doğru sewmeyincede küfür yiyosun ayrılıncada ama allahtan çıktığım kişi öle biri değildi 3,yıl 8 ay sürdü ama saygıyla ayrıldık

Phils Üye
hocam sonuc bölümünü mükemmel bağlamıssın :D:D Bu örnekleri böyle çoğaltabiliriz arkadaşlar yani eski sevgili her zaman küfür yer sen şimdi diyeceksin ki küfür etmeyenler var ince erkekler var romantikler gerçekten sevenler...evet var...mesela BEN!:D