Erkeklere GÖre Bİr Anne Nasildir? :)

gizems HaRbİ PrEnSeS
ANNE KİMDİR / NEDİR?

Dünyada karşılık beklemeden börek yapan tek insandır. Karşılıksız sevginin ete kemiğe bürünmüş halidir! Ne kadar
üzsen de 10 Dakika sonra seni affeder, yağlı bile olsa tiksinmeden saçını okşayan, kucağına yatıran, öpüp koklayan tek
varlıktır. Yarasın diye muhallebinin içine ciğer katarak çocuğuna yediren manyaklık derecesinde yaratıcıdır. Yemek
yemeyen çocuğun dikkatini çekmek için elindeki tencere ve tavalarla oynayan kişidir, kafayı çocuklarıyla bozmuş, göbek bağı kopsa
da yürek bağı asla kopmayan, sevgi dolu fedakar Insan dişisidir, bulaşık, ütü, vb yaparken bile otomatik olarak çene çalan, kendi
kendine konuşandr. Yemek uzmanı, düzen insani, bilgili, kültürlü her şeyi bilen şahsiyettir, yavrularını yol tarafından değil, kaldırım
tarafından yürütendir,

Dizidizi incidir lakin gerektiğinde laf sokma dalında dA birincidir, sevgiliden ayrılma haberi verildiğinde, "amaaan ben sana daha
güzelini bulurum" diyebilen komik bir karakterdir. 'Oğlum aradım yoktun. Bende mesaj atayım dedim sana. Gelince ara beni emi
aslan evladım. Şapkasız çıkma o kadınlarla. Kara börülcem benim öptüm annen , seklinde mesajlar atabilen, teknolojiyi ısrarla
reddeden,kabullenemeyen, kafasına göre Yorumlayan bilişim düşmanıdır ..

AMA ... AMA dünyanın en güzel kucağına sahip, en güzel kokan, harikulade bir varlıktır, olmadık yerlerde iyi ki doğurmuşum Ulen
seni!" diyen ve benim hatırıma benimle Freddy Mercury dinleyen bir sabır ağacıdır,evlatlarını asla ayırmayan, ayni zamanda
birbirinden Koruyan güç abidesidir evde bir yere uzandığınız an orada temizlik yapacağı tutan, Temizlik konusunda kayışı kopardığından temizlikçi gelecek diye evi Temizleyen balans ayarı kaçmış temizlik kaynağıdır, iyiliğin, merhametin,acayip bir şefkatin, sadakatin .. Sevginin güçlerini birleştirdiği sonsuz bi insandir !! oğlunun damat - kızının gelin olduğunu görünce, çocuğu mezun olunca, Cocuğu gol atınca,çocuğu hasta olunca, çocuğu askere gidince, velhasıl buna benzer bissuru şeye ağlayabilen, bu mesajı okurken duygulanıp - gözleri dolabilen,ağlamaya Meyilli bir yapısı olan duygu pınarıdır, son kiiii üç dört;

Uzakta dursa da yakın hissedilen, canı hep istenen, asla vazgeçilmeyen, Dizinin dibinde olmak istenen, evlatların varlığını varlığına
armağan edebileceği, ıslak - kuru ama heeeep duygulu Tek kadın modelidir...

Annelerin haklarını ödeyemeyiz onlar dünyanın en şerefli varlıklarıdır zaten belirtildiği gibide cennet annelerin ayaklarının altındadır erkek olmamız bişeyi değiştirmez bizde duygusal mahlukatlarız:D

gizems HaRbİ PrEnSeS
mahlukat deme ama insansınız o yeter;)sağol yorumun için canım:D