En iyi marka ödülünü gnçtrkcll aldı

sevdaL Sustuklarım Büyür İçimde
En iyi marka ödülünü gnçtrkcll aldı


Dünya İletişim Ödülleri'nde Turkcell, 5 dalda finale kalmıştı.Turkcell'in gençlik kulübü "gnçtrkcll", "Dünya İletişim Ödülleri (WCA)" jürisi tarafından "En iyi marka" dalında birinciliğe layık görüldü.
Turkcell'den yapılan yazılı açıklamaya göre, WCA'nın 10 yıldır düzenlediği ve bu yıl 14 dalda "en iyileri" seçtiği "Dünya İletişim Ödülleri"nde Turkcell, "gnçtrkcll" uygulaması ile 'En iyi marka' ödülüne sahip olurken, "En iyi yeni servis" dalında "İştePosta" ve "En iyi içerik sağlayıcı" dalında da "SMS'le hastane randevusu alma" uygulamalarıyla finale kaldı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, şunları kaydetti:
"Turkcell'in ve Türkiye'nin adını yurt dışında böyle bir ödülle duyurduğumuz için gururluyuz. 'gnçtrkcll', 15 milyon üyesiyle Türkiye'nin en büyük gençlik kulübü haline geldi. gnçtrkcll'le, gençlerin beklentileri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara özel bir faydalar dünyası sunuyoruz. Bu ödül güzel bir ekip çalışmasının ve yaptığımız çalışmalara fikirleriyle yön veren üyelerimizin eseridir
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
64B
Yanıtlar
6
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
18
Görüntülenme
3B
Üst