En iyi çar nasıl yapılır?İşte taktikler!

Öncelikler En kral çardan özelliklerine anlata anlata yazayım dostlarım.

1.Numara:BowMan
Oyunda en iyi çar olup.Str çarların en hızlı kasanıdır.Nası yapılır?
El skili ateş olmalıdır.Elektirikte tercih edilir crit yönünden fakat Unıge kesmede zorlanılır.Ateş el ve kalkan skilleri Buz kalkanları Elektirik kalkanları ve bow skilleri gitmesi lazım bunuda profesyoneller yapabilir.Özet olarak Gap yapılmalı.
2.Numara:BLade
İyi bir Bladeyi kimse deviremez.Fakat pvp de inçiler hariç pek çar yıkamaz.
Kasılması zordur.Hem kılıç hem kalkan olduğu için parası olan bu çarı açmalıdır.
3.Numara:Glavie
Kasılması en zor olan çardır.Bu çarı oynayanlar genelde komboları açamz ve çok kötü ederler.Kombosuz bi glavie hiç bi işe yaramaz.Bir bowcu 1 haftada 40 lvl olurken glavie kombosuz anca 30 olabilir.Pvp de Bowa neredeyse denktir.
4.Numara:Nüker Sword and Shıeld
Kasılması en iyi çardır.İyi bir nüker str lere kafa tutabilir.Unıqe kesme kralıdır.Fakat sürekli yatması adamı çileden çıkarabilir.2 silah olduğundan dolayı yine parası çok olan arkadaşlar tercih etsin.Ve El skili ateş olmalı.
5.Numara: Speır
Kasılması kılıç kalkandan da iyidir.Fakat en fazla ölen çardır.Pvp de bi hükmü yoktur.En az tercih edilmesi gereken çarlardan biridir.

Avrupa çarlarını bilmiorum ama en iyisi crosbowdur.Hadi iyi oyunlar!!!

nergis8634 Yeni Üye
ben yeni cher actım kılıç kalkan sadece ınte verıyorum mavıye sence bu cher ii olurmu cvplarsan sevınıırm ona gore devem edecegım

hasan bir kere spier nuker profesyonelce yapılmıs nuker dir ve sadece pro lar yapar .
pvp ye gelince spear nukeri flam yaparsan ve eline som veya sun aldıgında karsısında adam daynmayacagını sende biliyorusn ..
böle birr charı oyunda kimse yıkamaz....
FLAM: arkalr flam demek hem nuker hemde glavienin ii skillerini acıp glavie skilinin en altında bulunan her 10 lvl de bir verilen verildiginde hp arttıran skilleride acıp hepsini beraber yapandır...
bu dedigim charı yapmak icinde ancak sp farm yapılması gerekir..
veya silk ile sp ticket & premiom alınarak kasılmalı hep....

mstkcan_07 Yeni Üye
abi bende oynu az çok biliyorum yeni de denebilir.ben hep avrupa charlarına yöneldim. ama şimdi çinli bi char açmak isitorum.bu açacağım charın sağlam olmasını isitorum.sroda zaten param var.hangi charı açağımı bilemediğim için sence neci açmalıyım?cvp bekliyorum!!!

polatxalemdar Yeni Üye
KIRAL NUKER

KARDEŞ İYİ HOŞ YAZMIŞSINDA NUKER FF KARŞILAŞMAMIŞSIN ANLAŞILAN SENİN ÜSTÜNE BİR SANDIK LİMON SIKAR ÖLE YER ARAŞTIMA YAP ÖLE YAZ BENCE DÜZ YAZIP KİMSEYİ KANDIRMA BENCE

lotleynek Yeni Üye
aptal insan en cok cakan spear nukedır wizarddan sonra vede uniquelerin coğunu alır en kolay kasılan spear nukerdır arkadas 8 lv üstü giant kesmıstı çünkü snow vardı.snowa gelınce snow oldugu zmn spearı hiçbir kimse alamaz isterseniz izleyin zaten snow 1dk sonra tekrar doluyo bide heuksaldaki can veren speara avantaj sağlıyo.94 lv ken 99 sos bow +5 bow aldım bana tek atıyodu snowsuz ama snowa basınca onu uyutuyodum ve bn alıyodum.sroda cok deneyimim var bnce en iyi car spear nuker bide şunu söylemek istiyorum 99 lv ken 96 bowa tek attım.birde 92 deyken 92 glave beni alamıyodu yerden kaldırmıodum. biraz uzun ve karmaşık yazdım ama çileden cıkardı benı en sona spearı koymus aptal insan