En çok güvendiğiniz spor sitesi hangisi ?

En çok güvendiğiniz spor sitesi hangisi ?

• Goal

Oy: 0 0,0%
  • Ajansspor

• İnternet Spor

• Hürriyet Spor

• Milliyet Spor

• Maraton İnternet

• Lig TV İnternet

• Fanatik

• Fotomaç

• Mynet Spor

• Toplam oy
    11
Ömer
Yönetici
Tuttuğunuz takıma ve rakip takımlara en adaletli davranan spor sitesi sizce hangisi ? Haberlerine itibar ettiğiniz, yalansız dolansız haber yaptığını düşündüğünüz spor haber sitesini lütfen belirtin.

Ömer
Yönetici
Şahsen ben en çok NTVSpor'a güveniyorum hem tarafsız hem kolpa haberler yazmıyorlar.

Maraton ve Lig Tv siteleri ise buram buram bazı takımları kolluyor ve bazılarına da belden aşağı sallama haberler ve yorumlar yapıyor. Gazete siteleri zaten hep yalan dolan yazıyor.

Örneğin NTV Spor bir haberi kulüplere teyit ettirmeden yayınlamıyor. Transfer haberlerine girmemeleri kalitelerini gösteriyor. Transfer netleşmeden yalan yanlış bir takıma 50 kişi transfer etmiyorlar.

Neyse ben NTV yi çok övdüm siz de fikirlerinizi bildirin.

Mr.Jackson Sagopa Kajmer
arkadaşım en iyisi haberlerin ve ilgilindiğim sporla ilgili bilgi veren türk futbol federasyonunun resmi sitesi

Ömer
Yönetici
arkadaşım en iyisi haberlerin ve ilgilindiğim sporla ilgili bilgi veren türk futbol federasyonunun resmi sitesi
federasyon sitesi kulüplerle ilgili haber yayınlamaz ve yayınladığı nadir haberleri AA'dan geçer.Tabi maç sonuçlarıyla ilgili raporları haber yerine koymuyorsanız.

pesimist sanal alem
ntv spor bana göre hem tarafsız yayın yapıyor hemde vereceği bir haber için emin olmadan gerekli istihbaratı kesin bilgiyi almadan haber yapmıyor ve çok kaliteli spor yazarlarına sahip güvenilir spor ajanslığı yapıyorlar

II.MEHMET Sahipcan
NtvSpor a Güvenirim Adamlar Yalan Dolan Haber Çıkarmıyolar HiçBi Takımın Adında Kötü Haber Yayınlamıyorlar...