EMRE röportaji

bjk1903carsi Harbi Beşiktaşlı
salaksın ozaman sen oglum hayatında seda var tamam haytında aldatmadın onada tamam ama bari rüyanda aldat :Dnasıl erkeksın sen

EMRE seda kolik
valla bende bilmiyorum nasıl bir insan oldugumu halen çözemedim..:D

benim bukadar çok sevdigimi SEDA bilse kesin beni severde bilmiyor garibim...:D

la bılse ne olacakkı kız sevdıgını duymustur ama genede gıttı baskalarıyla cıktı msn achele

küçülde cebime gir.
ben 20 yaşımı bitirdim sen nasıl 18 i bitiriyorsun? aynı sınıfta okuduk :D bu röportajda cinslikler var :) emrah bu röportajı gıcıklığına mı yaptın ?

yok gıcıklıgına yapmadım da ömer yunus zorladı yapalım diye:D gönülsüz yaptım ya ondan böyle oldu kusura bakma :D:D:D

hadi lan nerde zorlamadın gerçekleri söyletme bana bak yunus rezil olursun sonra :D
tamam ömer bir gün seninle de yapalım :D

allah razı olsun halil yorumların için çok gerçekçi konuşmuşun ben bile inanmadın benim için söylediklerine :D:D:D

valla şiir okumasına okurum ama öyle duygulu okumam için şiiri yunus emrenin yazması gerekiyor...o yazarsa okurum :D:D:D:D

allah razı olsun halil yorumların için çok gerçekçi konuşmuşun ben bile inanmadın benim için söylediklerine :D:D:D

valla şiir okumasına okurum ama öyle duygulu okumam için şiiri yunus emrenin yazması gerekiyor...o yazarsa okurum :D:D:D:D

ama yunnis de iyi şair tipi var maşallah:D:D:D:D