Elbiseniz sade takınız şık olsun

gizems HaRbİ PrEnSeS
Davete giderken 'Ne giyeceğim?' diye dert ediyorsanız, işte birkaç ipucuBir davete ya da yemeğe giderken, hem şık olup hem de rahat edebilmek önemli.

Akşam yemeğe ya da gece klübe mi gideceksiniz? Eminim en büyük sorununuz gideceğiniz mekâna uygun kıyafeti bulmak. Ama üzülmeyin... Gecenin en şık kadınlarından biri olmak için önerilerimize kulak vermeniz yeterli.

* Kendiniz olun. Bu akşam yeni bir stil mi denemek istiyorsunuz? Önemli olan ne giydiğinizden çok, kıyafetin sizi ne kadar yansıttığı. Jean pantolon üzerine şık bir bluz her zaman doğru seçim. Özel bir geceyse, bir smokin pantolonun üzerine işlemeli bir tişört ya da bluz da giyebilirsiniz.

* Rahatlık çok önemli. Kıyafetinizin içinde rahat olmaya dikkat edin. Çok yüksek topuklu bir ayakkabıyla bütün geceyi ayakta geçirmek ya da üzerinize çok dar olan bir elbiseyle dans etmek zorunda kalırsanız, geceniz de rezil olur.

* Vintage parçalar seçin. Özel bir gecede pişti olmak herkesin kabusu. İkinci el mağazalardan seçeceğiniz 'vintage' bir kıyafetle hem farklı hem de trendy olabilirsiniz.

* Elbisenize tarzınızı katın. Düz siyah bir elbise giyiyorsanız, neden beline renkli bir kurdeleyi kemer gibi takarak kendi tarzınızı katmıyorsunuz?

* Ödünç almaktan çekinmeyin. Nişan, düğün gibi bir geceye katılıyorsanız yakınlarınızın gardırobuna da göz atın. Bir gece giyeceğiniz bir kıyafete tonlarca para harcamak bazen anlamsız olabilir...

* Tepeden tırnağa aynı olmayın. Etek ya da pantolon ceketleri ayrı ayrı değerlendirin. Hem daha fazla alternatifiniz olur hem de her giydiğinizde ayrı bir tarz yaratırsınız.

* Doğru iç çamaşırı giyin. Uygun iç çamaşırı giymek, giysi seçimi kadar önemli. Düşük bel jeanden iç çamaşırı görünmesi ya da şeffaf bir bluzun içinde çirkin bir sutyen çok itici olabilir.

* Aksesuar önemli. Küçük bir gece çantanız olmalı. Dore ya da lame bir çanta alırsanız, her kıyafetle rahat kullanabilirsiniz. Pırıltılı ve gösterişli bir etol de gece için ideal bir aksesuar...

 
gizems HaRbİ PrEnSeS
bende bana katıldığın için sana katılıyorum canım:Dsaolun arkadaşlar yorumlar için teşşekkürler...:)
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
68B
LAL
Yanıtlar
2
Görüntülenme
8B
Üst