Ekin Türkmen Resimleri

deep Harbi Aktif Üye
Osman Sınav yapımı bir çok dizide rol alan Ekin Türkmen aslen Nevşehir Kozaklı'lı. Haliç Üniversitesi'nin tiyatro bölümünü biteren oyuncuyu ilk olarak dizilerde Türk televizyonlarının en iyi komedi mahalle dizisi olan Ekmek Teknesi'ndeki Songül rolünde tanımıştık.

Dediğim gibi onu Osman Sınav dizilerinde görmeye alıştığımız bir isim Ekin Türkmen. Daha sonra da Kenan İmirzalıoğlu'nun başrolünde olduğu Acı Hayat dizisinde Kosavalı'nın kardeşi rolünde görmüştük kendisini.

Bazı dizilerde konuk oyuncu olarak da defalarca ekran karşısına geçen Ekin Türkmen'in bir diğer uzun soluklu işleri arasında Menekşe ile Halil ve Küçük Kadınlar dizileri var.

Küçük Kadınlar dizisinde Elif karakteri ile 53 bölüm oynayan Elif Türkmen'i Anadolu Kartalları filminden de hatırlıyoruz.

Son olarak yine Osman Sınav'ın atv'ye çektiği "Hatasız Kul Olmaz" dizisinde Ertan Saban ile başrolde gördüğümüz Ekin Türkmen'in instagram'dan derlediğimiz bir birinden güzel resimleriyle sizi başbaşa bırakıyoruz.

Ekin Türkmen 1.jpg Ekin Türkmen 2.jpg Ekin Türkmen 3.jpg Ekin Türkmen 4.jpg Ekin Türkmen 5.jpg Ekin Türkmen 6.jpg Ekin Türkmen 7.jpg Ekin Türkmen 8.jpg Ekin Türkmen 9.jpg Ekin Türkmen 10.jpg
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Üst