e-karne e-okul,veli bilgilendirme karne öğrenme sitesi

agent force Harbi Aktif Üye
Karne notlarına ve veli bilgilendirme sistemine e-karne,e-okul sistemiyle ulaşabilirsiniz.

E-Okul nedir?

E-Okul elektronik okul sistemidir. Bu sistemde her hangi bir okuldaki öğrencilerle ilgili her türlü bilgiye ulaşılabilir.

Öğrencilerin aile bilgileri, sağlık bilgileri, ailesindekilerin sağlık bilgileri gibi…

Bu sistemde temel amaç öğrencilerin bilgilerini sanal ortamda toplayarak her hangi bir durumda anında müdahale etmektir.

1-2 senedir kullanılmaya başlayan bu sistem ilerleyen zamanlarda MEB’in vazgeçilmesi olacaktır. Çünkü günümüzde teknoloji ile eğitim birbirinden ayrılmaz bir bütün haline gelmektedir.

Bu sistemde öğrencilerin not bilgileri, davranış notları gibi bilgilerde yer almaktadır. Dileyen veliler bu bilgilere sistem üzerinden ulaşabilmektedir.

Karne notlarını öğrenmek ‘e-karne’ içinTıkla !!!

Veli Bilgilendirme Sistemi için tıkla !!!

Son düzenleme moderatör tarafından:
akrep_zehiri ''єѕяαяℓı gözℓєя''
-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş, 24 Ocak 2008 tarihine kadar karne hazırlıkları nedeniyle 19:00--08:30 saatleri arasında yapılabilecektir.
Artık bu saatLerde bakıLabiLcekmiş . Zaten karneye şunun şurasında ne kaLdı ki canım :)

nomercy_gfb NeMa PrObLeMa...
dikkat ettim şimdiki karneler dosya kağıdı gibi..benm karnelerm mukavva gibiydi..yakınca cok güzel ısıtırlar..:)ama ben hiç yakmadım durur evimde hatırası var yakılırmı heç....