DVD OYUN - PROGRAM KAZANMA YARIŞMASI

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.
NymO Değişik Yönetici
Arkadaşlar bu forumun eskilerinde birisi olarak bişey düşündüm yönetici arkadaşlarda onaylar sanırsam. Bende 500GB lik 2009 oyun arşivi var hepside kaliteli size söyliyeceğim bi uygulama yaptım kafamdan.

100 Konu açana 1 DVD - Netten indirilmesi zor olan oyunlar 40-50 partlık kota dostuyum işte :D
200 Konu açana 2 DVD - Netten indirilmesi zor olan oyunlar 60-70 partlık
300 Konu açana 3 DVD - Netten indirilmesi zor olan oyunlar 70-80 partlık

500 KONU Açana ise 1 DVD Full Program 5 DVD Oyun

arkadaşlar yapmamız gereken şeyler yukarda belirtildi ancak şu şartlar olacak

1. Konu ile başlık alakalı olacak
  2. C/P "yani başka biyerden alıp yapıştırmak olmiyacak" tamamen kendi konularınız
  3. Açtığınız konular TAMAMEN bitince pm olarak adres bilgilerinizi verin "dvdyi yollamamız için"
  4. Açılan Konular 08 Mayıs 2009 Tarihinden sonra olmalıdır.
  5. Bitiş Tarihi İse 08 Haziran 2009'dır.
En fazla Katılım Sayısı 10 dur ilk kim davranırsa oyun ve programları kapar hadi bakalım.

Son düzenleme:
-uykucusirin- KVP Hayranı
katılıyorum da nerden bileceksiniz ne kadar konu açtığımızı?
birde şu var birisi açmıştır 500 konu hiçbiri daha 100 kişiden fazla kişi okumamıştır ama adam 100 konu açmıştır 50 konusu 1.000-10.000 kere okunmuştur.nasıl olcak bu iş?

Son düzenleme:
NymO Değişik Yönetici
Açılan Konular 08 Mayıs 2009 Tarihinden sonra olmalıdır.

Açtıkdan sonra pm ile bildireceği için kontrol edilecektir konular. Mesela bi haber koydu bakılır o haber başka yerde tıpa tıp aynıysa sayılmaz. Yöntem çok, katılan olsunda

Zaten 1.000 kere okunma 1 ayda olacak iş değil sonuçta bi hit gelecek konulara oda bahtımıza :d ama bu 1 ay ıcınde açılan bi konu birden 1.000 olmaz

-uykucusirin- KVP Hayranı
fazla katılan yok bu işi sbsden sonra yapsak olmuormu:Dben katılcamda sbs yaklaşıo çalışıorum giremiorum o yüzden bi iyilik yap be hacı:D

Durum
Yeni yanıtlara kapalı.