Dünyanın en şişman adamı kimdir

spettro

Üye
Dünyanın en şişman adamı unvanı 1941 ila 1984 yılları arasında yaşamış ve 635 kilo ağırlığa ulaşmış ABD'li Jon Brower Minnoch'a ait.

Ondan sonra görülen en yüksek kiloya ulaşan bir diğer isimse 590 kilo ile Manuel Urebi. Manuel Urebi 2008 yılında Guinnes Rekorlar Kitabı'na başvurarak dünyada yaşayan en ağır insan ve daha sonra verdiği 200'den fazla kilo ile en fazla kilo veren insan olarak kayıtlara geçmiştir.

2014 yılında hayata gözlerini yuman Meksikalı adam "Guiness Rekorlar Kitabı'nda en şişman adam olduğum için sevinçliyim ve en fazla kilo veren adam olmaktan da ayrıca mutluyum" ifadelerini kullanmıştı. Urebi kilo vermesinden ötürü düzenlenen eğlenceye römorkta götürülmüştü.

Gençlik yıllarını ABD'de geçiren Urebi bu kiloya hamburger, pizza gibi besinleri bol bol tüketerek erişmiş. Kiloları artık gündelik hayatını da etkilemiş ve aşırı kiloları onu yatağa mahkum etmiş.Bir çok uzman doktor onun zayıflaması için çeşitli diyetler uygulamıştır. Cerrahi müdahale ile kilo alma ameliyatı hayati tehlike arz ettiği için yapılamamıştır.

dunyanin-en-sisman-adami-1.jpg

dunyanin-en-sisman-adami-2.jpg

dunyanin-en-sisman-adami-3.jpg

dunyanin-en-sisman-adami-4.jpg
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

spettro

Üye
adamın hali kötü asansöre binse asansör olduğu gibi yerin dibine girer :)
 

Ömer

Yönetici
ohaio lebrom james :) yok artık lebrom one öyle böylesini ilkkez görüyorum.adamın 3-4 tane göbeği var.fotomontaj mı bu ne ya
 

Mic Check

KıRıK KaLeM
aslında adam için çook zararlı bir durum zor kilo verir yakın zamanda o kilolar toprağa götürür adamı

PAYLAŞİM İÇİN SAOL
 

Benzer Konular

Yanıtlar
2
Görüntülenme
41B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Üst