Dünya'nın En Güçlü Çocuğu

En Güçlü Çocuk Guiness Rekoru


Beş Yaşında 'üçgen'i Kurdu

3 yıldır babasıyla ağırlık kaldıran 5 yaşındaki Giuliano'nun videoları tık rekoru kırıyor.Eleştiri yağmuruna tutulan baba, 'Sağlığı açısından hiçbir zararı yok' diyor!

Babasıyla birlikte 2 yaşından beri vücut geliştirme salonunda antrenman yapan çocuk, görenleri şaşırtıyor. 5 yaşındaki Giuliano, Guinness Rekorlar Kitabı'na 'Dünyanın En Güçlü Çocuğu' olarak girdi Giuliano'nun babası Iulian, 'Yürümeye başladığından beri benimle spor salonuna geliyor' dedi. Babaya göre oğlunun vücut çalışması zararlı değil .Çünkü baba, onun tek başına çalışmasına izin vermiyor! Vücutçu çocuk ağırlık kaldırmadığı zamanlarda, normal çocuklar gibi çizgi film izleyip, sokakta oynuyor.


KARIN KASLARI BAKLAVA DİLİMİ


GIULIANO'NUN internette tık rekoru kıran görüntülerini izleyenler, bu yaşta bir çocuğun ağırlık kaldırıp, fiziksel gücünü zorlamasına izin veren babasını sorumsuzlukla suçluyor. Bacaklarının arasına ağırlık alıp elleri üzerinde 10 metre yürümek gibi azami güç gerektiren gösteriler yapan Giuliano'nun ailesi, çocuklarının sağlığından endişe duymuyor.


2hg458o.jpg
 
Üst