Delgado ve Cisse'den yalanlama

agent force Harbi Aktif Üye
Beşiktaşlı Delgado ve Cisse, ayrılmak istedikleri yönünde çıkan haberleri yalanlayarak, "Beşiktaş formasını giymeye devam edeceğiz'' dediler.

Beşiktaş'ın yabancı futbolcularından Delgado ve Cisse, yurt dışında kulüp aradıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.
İki futbolcu, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine yaptıkları açıklamada, ''Kulübümüzün istediği güne kadar Beşiktaş formasını giymeye devam edeceğiz'' dediler.
Delgado ve Cisse, açıklamalarında, ''Haberde yer alan, paramızı alamadığımız, yönetime uyarıda bulunup, yurt dışında kulüp aramaya başladığımız iddiaları tamamen asılsızdır. Beşiktaş'ın oyuncusu olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu, kulübümüz ile hiçbir sorun yaşamadığımızı ve yurt dışında kulüp aradığımız iddialarının hayal ürünü olduğunu herkesin bilmesini istiyoruz. Bu gerçek dışı haberlerin, bizleri, takımımızı ve en önemlisi de Beşiktaş'ı yıpratmak için son günlerde maksatlı olarak yapılan senaryolardan ibaret olduğunu düşünüyoruz'' görüşlerine yer verdiler.
Bu arada siyah-beyazlı kulüp, bir gazetede, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'in babası Erdoğan Demirören ile eski yöneticilerden İhsan Kalkavan arasında geçtiği öne sürülen konuşmayla ilgili haberi de yalanladı.
 
Son düzenleme moderatör tarafından:
basın kendi kafasına göre haber yapıyor ..
zaten alıştık artık palavra haberlere her yıl en az 20 tane yabancı alıyoruz basında :D:D:D:D
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
83B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
27B
Yanıtlar
6
Görüntülenme
1B
Üst