Daha zayıf görünmenin yolları...

gizems HaRbİ PrEnSeS
Kendinizi ayna karşısında rahatsız ve güvensiz hissediyor, birkaç kilo vermeyi arzuluyor, liposuction yaptırma hayalleri kuruyorsanız boŞverİn! biz size nasıl diyetsiz ve neştersiz daha güzel görünmenin sırlarını veriyoruz...
Basit hilelerle birkaç kilo daha zayıf görünebilecekken, niçin liposuction olma zahmetine giresiniz ki? bu yöntemlerle, hem en son trendleri rahatlıkla takip edebilir, hem de harika görünmeyi başarabilirsiniz. İşte önerilerimiz...
1. vücudu saran korseler
adına bakıp da aldanmayın. bunların elbisenizin altında ikinci bir deri gibi vücudunuzu sarıyor ve size rahatsızlık vermiyor. günümüzde fiziksel görünümün ne denli önemli olduğu dikkate alınacak olursa, bu tür giysiler gerçekten uygun. askısız olanları, straples elbiseler için uygun.

2. Üst üste giyiniyorsanız...
Üst üste giyinmek kışın vücut sıcaklığını korumak için uygun. ayrıca sıcakladıkça, soyunma olanağı da tanıyor. ancak kalın dokumaları üst üste giymek, sizi olduğunuzdan da kalın gösterecektir. bu nedenle birkaç kat giyinecekseniz, bunların ince dokumalar olmasına özen gösterin.

3. ayakkabılar
yüksek topuklar bacaklarınızı hem daha uzun, hem de daha ince ve zarif gösterir. en az 6-7 cm daha yüksek giymeye hazır olun!

4. pantalon-ceket takımlar
tek renk giyinmek her zaman için sizi daha ince gösterir. vücudunuzdaki problemli bölge kalçalarınızsa, bunları örtecek uzunca bir ceketi tercih edin. sorunlu bölge karınsa, o zaman da göbeğinizi içinize alacak yüksel belli pantalonlar daha uygun olacaktır. göğüsleriniz büyükse, içinize giyeceğiniz bluzun v yaka olması ve dekoltenin çok derin olmaması hoş bir çekicilik sağlayacaktır. seçtiğiniz bluzu pantalon-ceketin resmi havasını yumuşatacak bir kumaş ve renkten seçerseniz, ilgiyi yüzünüze toplamış olursunuz.

5. aşırı dolu çanta
kulağa inanılması güç gelebilir ama oran duygusu, insan gözünde hileli bir etkiye sahiptir. kullanacağınız çantanın vücut şeklinize uygun ve askı uzunluğunun da problemli bölgeye denk gelmediğinden emin olun. Örneğin yuvarlak hatlıysanız, köşeli şekiller vücudunuzu daha iyi gösterir, ya da kalçalarınız genişse, çantanızın o bölgeye kadar ulaşmaması daha iyi bir görüntü sağlar.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
3B
Üst