Counter-Strike Hastalarına...

Ekrem Harbici uye.
Cover Me
Bak şimdi plan basit, ben koşçam rambo gibin, sen de burda durup bana ateş edenlere ateş etçeksin, bombayı kurcam ben, o arada ölürsem direk sopalarım seni, ff açık zaten, gelecek oyunun başında neye uğradığını anlamazsın...

Hold This Position
Herkes bulunduğu noktada dursun, ben gitçem herkesi temizlicem, beceremediniz bi işi, iki eliniz var.. yuh size ne diyim. zaten 45 saniye var, gitseniz de bişi olmaz, nası olsa zaman bitince biz kazancaz...

Follow Me
Baba bak şimdi bana verdiniz bu mp5 i ama ben tırsarım gidemem öle tek başıma.. sen de gel nolursun... bi elin nesi var, iki elin sesi var hesabı oluruz.. içerden ve dışardan gelcek saldırılara karşı koruruz hem bu gerizekalı yeri... neden gelmiyon ya? sen bilirsin ben gidiyom bak, sonra ağlama sakın, son sözünmü? hadi baba ya.Neden gelmiyorsun yaaa bir yamuk mu yaptık sana karşı

Taking Fire Need Assistance
Ulan y...şaklarrr!!! Nerdesiniz lan? Adamlar 3 kişi vuruyo beni, napıcam bilemiyom, zaten 8-2 alcak param yoktu, 8-1 e anca yetti, arkamdan geliyodunuz nereye kayboldunuz la? ben demedim mi arkamdan gelin diye? olm varya elime bi geçirirsem parçalıcam la sizi, adamlar 3 kişi, bririnde keleş, diğerlerinde, mp5 var, bak bi tane de awp li var uzakta, hala yardım etçek biri yokmu? laaaaaa..... argggggghhhh

Exit
Allah kahretsin emi, bu menü nerden çıktı...çık la hemen şurdan...

Go Go Go
Olm bak üç deyince hep beraber uça kaça gidicez, planladığımız gibi, ben flash atçam, adamların ortasına dalcam, sen soldan, sen sağdan dal, siz ikiniz elinizde awp lerle arkada kalın. indirin gördüğünüzü. hade koçum göriyim sizi...

Negative
Baba sen öle diyon ama uymaz bana, bozar delikanlıyı, yararlar kestaneyi, dötşat olur, hiç hoş olmaz hem.. gel sende vazgeç bu sevdadan.. daha gençsin güselsin, sana iş mi yok.. bi de yenge buluruz sana, bırak bu işleri artık be kemal abim be.. hadi gel benle, bak kaç gündür çıkarmadın o postalları, bi duş al kendine gel, yada istersen hamama gidelim, ii bi kese atsınlar sana, tozun toprağın içindesin kaç gündür, akşam da bi bara gideriz, iki de hatun bağlarız, değermi iki frag için kendini heba etmeye...

Enemy Spotted
Biri var burda, daha beni görmedi, şimdi öldürcem lavuğu, kek lan bu, ama siz gelin yine bi yardım edin, yada etmeyin, siz bilirsiniz.. belki sizin de başınızda adam vardır.. her düşman gördüm diyene gelseniz bu işin b..ku çıkar yane....

{Alıntıdır.} (argo kelimeler için kusura bakmayın.)

By.Shadow KaLb-i Mecruh.*
Emeğine sağLık çok güzel.. :D:D Süper ßir payLaşım :D