Çok zor bir soru

Mic Check KıRıK KaLeM
şimdi bir kız var 3 sene aynı ortamdasın ama hiç konuşmuşluğunuz yok .
kızın özelliklerinden bahsedeyim ; güzel,seviyeli,çalışkan,hiç bir kötü alışkanlığı yok ,sevgilisi olduğuda hiç görülmemiş ,arkadaşlarıyla çok nasıl desem ilişkileri bile düzgün yani günümüz havalı kızlarından değil

Soru ;

bu aynı ortamda 3 sene olduğunuz ve hiç konuşmadığınız kızla ortamı nasıl yaparsınız? ama sürekli konuşmak için bide etkilenmesi gerekir

jack_fear 5iKT[aşk]
kardeş ayne dert bende de wardı.....
bunu aşmam zor oldu ama oldu:D
öncelikle kızın hoşlandığı şeyleri bilmem lazım ama öyle zor deil mesela konuşmalarından çıkar zatn...mesela:kavgacı erkekler,olgun erkekler,sportif erkekler....
benmki kavgacı erkekleri severdi sırf onnla bi ortam oluşsun diye 1'i sebebsiz 3 kavgaya girdim:D
ardından bi kere seviyeli olcaksın ama o senle bi-iki kere konuştumu peşini bırakma....yani onu yalnız bırakma kovmadıkça yannda dur....emn ol işine yarıyo....gereksiz espri yapma bide derslerine çalışşş...
böylece ihtimaller senden tarafa döner...umarım bi yardımı olur.....

not:bahsettiğim kız eskiden kalmış bi olaydı:D:D:D

Mic Check KıRıK KaLeM
inş olur

ama ben hiç ortamına girmedim kız hem güzel hem çalışkan yakında konuşurum kesin dediğin gibi ilgi noktasını bulsam iş bitecek saolasın

Papatya_Perisi Baby on Board
1-2 hafta çok çalışkan olduğunu göster kıza daha sonra anlamadığım bir durum var deyip kızdan yardım iste. dediğin gibi çalışkan ve efendiyse o zaman sana yardım edecektir. böylelikle konudan konuya atlarsın. bu konu şununla ilgili olsa hemen anlarım vs. gibi bir diyalog kur ve kızın ufaktan ufaktan nelerden hoşlandığını anlamaya çalış. çaktırmadan evine kadar takip et evine gidesiye kadar nerelerde takıldığına dikkat et ve sende bir kaç gün sonra 'aaa ne tesadüf seninle burda karşılaşacağımı tahmin etmiyordum' falan gibi :) işe yarayacaktır! ama ondan hoşlandığını en başından belli et! eğer anlamazsa o zaman seni sadece bir arkadaş olarak görür ve bu olayın başlamadan bitmesini sağlar... benden bu kadar parmaklarım koptu :p :D

Mic Check KıRıK KaLeM
1-2 hafta çok çalışkan olduğunu göster kıza daha sonra anlamadığım bir durum var deyip kızdan yardım iste. dediğin gibi çalışkan ve efendiyse o zaman sana yardım edecektir. böylelikle konudan konuya atlarsın. bu konu şununla ilgili olsa hemen anlarım vs. gibi bir diyalog kur ve kızın ufaktan ufaktan nelerden hoşlandığını anlamaya çalış. çaktırmadan evine kadar takip et evine gidesiye kadar nerelerde takıldığına dikkat et ve sende bir kaç gün sonra 'aaa ne tesadüf seninle burda karşılaşacağımı tahmin etmiyordum' falan gibi :) işe yarayacaktır! ama ondan hoşlandığını en başından belli et! eğer anlamazsa o zaman seni sadece bir arkadaş olarak görür ve bu olayın başlamadan bitmesini sağlar... benden bu kadar parmaklarım koptu :p :D

güzel taktik :D öss arfesiyim ya kafamı testten kaldırabilirsem yaparım:D

eVaq0Liq Bayan Üye

güzel fikir:D:D