çok sevdiğim bir kız var ama ona açılamıyorum ne yapmalıyım

onu çok seviyorum ama onun beni sevdiğini bilmiyorum ne yapmalıyım

• açık açık söyleyip çıkma teklifimi edeyim

Oy: 11 84,6%
  • söylemeyim aşkımı içimemi gömeyim

Oy: 0 0,0%
  • onu sevmekten vazgeçeyim

Oy: 2 15,4%

• Toplam oy
    13
  • Oylama bitti .
spinky Üye
ben onu çok seviyorum ama o beni sevmiyor olabilir ne yapmalıyım:mad:

Senin Yerinde olsam Hiç Beklemeden Gidip Sölerim Nasıl Bir Tepki Vereceği Belli Değil ama Sonucu Seni Üze Bilirde üzmeye Bilirde Belki oda Seni Seviyordur Diye Düşünüyorum... :)

spinky Üye
ama kız biras salak ben 6. sınıfım o da 6 salak gidiyo 8. sınıflarla dolaşıyo biras ..... galiba

spinky Üye
SİZ BÖYLE DEDİNİZ ETCEM ÇIKMA TEKLİFİ HERHANGİ BİR GÜN AMA BENİM İÇİN EN İYİSİ AŞKIMI KALBİME GÖMMEKTİ

pesimist sanal alem
kızın salak oldugunu kendi agzınla sölüyon kardeşim basit kızlarla berbaer olma o sana teklif etsin seni sevmiyosa geregi yok ona salak dedigine göre ask degilsin saten

spinky Üye
selam ben yine burdayım ve kızın bir arkasında oturuyorum 1 adım daha ilerledim aramızda kavgada oluyo derste arkasına bakıp guluyo bende seviyorum tutamıyorum bende gülüyorum gün böyle geçti bir adım daha yaklaştım

Keşke Aşkın Belirli Bir Yaşı olsaydı ama gönül ferman dinlemiyor dostum seveceksen seversin kimse seni engelleyemez:)

Son düzenleme moderatör tarafından:
Papatya_Perisi Baby on Board
o kadar çok sevsen zaten durmazdın ikinizinde arkadaşlık ettiğiniz birini kenara çeker sorarsın, tabi kızın karşısına geçmeye cesaret edemiyorsan. ama 8. sınıflarla dolaştığı için salak diyorsan hiç deneme çünkü seninkisi sadece okulda ''popüler'' olduğu sanılan bir kızı ayartma cabasıdır! tabi bu benim görüşüm. bende çok yaşadım bu tür olayları bir ablan olarak gör beni ve bu belki başlayacak olan bu ilişkinin sadece 1-2 gün süreceğinden emin ol! çünkü daha çok küçüksün. aşkın yaşı olmaz tabi fakat senin yaşındakilerde bu durumlar gözlemleniyor. aşkın ne olduğunu bilmiyorsunuz. güzel ve hoş bir kız görünce hemen aşık olduğunuzu sanıyorsunuz. ilerleyen yaşlarda ne demek istediğimi anlayacaksın :)

XİLAX HaRbİ KıZ
alLAHM seN neLerE KAdİrSİn BU nASı iş ya.... İnsAN seWdiĞİne 'SAlak' DERmi hİÇ çok GArip

RewiKingo Yeni Üye
kardesim sormayıp ta kenidini kahredip o saclarını agartıp stresten saclarını kaybedecegine git acıkca derdini söyle evet ya da hayır.Belirsizlik hepsinden daha acı degil mi?

Anzırgon Yeni Üye
Gerçekten kızı seviyorsan ona söyle ama dikkat et asla ben seni seviyorum deme ilk olarak senden hoşlanıyorum kübra de. Oda sana olamaz böle bişey doğrumu söylüyorsun diyecek %100. sende ona gönül ferman dinlemiyo Ben sana qönlümü verdım eğer sende beni sevebilirsen senle çıkmak istiyorum de kız olumlu yönden bakıcaktır.
👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍 👍

II.MEHMET Sahipcan
Cevap: çok sevdiğim bir kız var ama ona açılamıyorum ne yapmalıyım

Her kıza çıkma teklifi etmek sanattır bn aysele edene kadar akla karayı şeçtim......

merve_yunus Yeni Üye
Cevap: çok sevdiğim bir kız var ama ona açılamıyorum ne yapmalıyım

:olumsuz:bencede daha yasın kucuk canım hem salak dyosan ortada bi sevgı fılan yok yaw daha bu yasta ugrasma bu kadar bunlarla bence..

suat006 Yeni Üye
merhabalar

biri seviyorum ama onun bende hoşlanıp hoşlanmadıgını bilmiyorum sanki kırk tanıyormuş gibi hiç aklımdan çıkmıyor genel olarak rüyalarıma çok giriyorrr unutamıyorumda yaklaşık olarak 2 sene dir görüyorum onu kendisinin iyi huylu iyi kapli oldugunu biliyorum kendis itürbanlı biraz suratı asık ama çok iyi ve dürüst oldugundan emin bu yüzden kendisine arkadaşlık teklifi veya senden hoşlanıyorum diyemiyorum aklımdan hiç çıkmıyor gözüm ondan başkasına bakmıyor görmüyorr yardımlarınızı bekliyorum.............

R
reCAPTCHA
Neden Hep Aklıma Bu Geliyor

Son düzenleme moderatör tarafından: