Cityville Belediye Binası Kur Görevi

deep Harbi Aktif Üye
Cityville belediye binası kurma görevi, Cityville belediye binası nasıl kurulur, Cityville belediye binası nerde

Şehrimiz hızla büyüyor, bu büyüme sürecinde şehirimizdeki yönetimi iyi yapmamız gerekiyor. Ama iyi bir yöetim için büyük ve işlevsel bir belediye binası yapmamız şart. Haydi şimdi cityville şehrimizin sakinlerinin daha iyi hizmet alabileceği bir belediye binası inşa edelim. Belediye başkanıysak sevdamız millet, işimiz hizmet diyoruz ve başlıyoruz.

harbiforum1.jpg


Belediye Binamız YAP MENÜSÜ altında HİZMET BİNALARI bölümünde bulunuyor. 1000 city naktimiz varsa hemen satın alıyoruz
harbiforum2.jpg

Hizmet binalarının yola bağlantısı olmak zorunda değildir o nedenle istediğiniz bir yere inşa edebilirsiniz Belediye Binasını
harbiforum3.jpg

Ama işimiz bununla bitmiyor tabiki. Belediye binamız tamam olabilir ama orada çalışacak arkadaşlara ihtiyacımız var başlangıç olarak 3 arkadaşınız yardım ederse görev başarıyla son bulacak.
harbiforum4.jpg

Burdaki iki personel gizemli hediyelerden çıkan bonus personel olduğu için hemen doldurdular iki kişilik kadroyu sizde bol bol gizemli hediye gönderin ve alın sizinde şansınıza bonus personel çıkabilir.
Tüm boş kadroları doldurduğunuz zaman cityville belediye binası resminde gördüğünüz çekiç resmi çıkacak tıklayın ve binanızı tamamlayın.
harbiforum5.jpg

İşlem tamamdır. belediye binamız hazır bizde seçimlere hazırlanmaya başlayabiliriz. Görevin ödülü 8 DP'dir.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst