cityville Baraj Görevi

deep Harbi Aktif Üye
Cityville nasıl baraj yapılır, Cityville baraj malzemeleri, Cityville baraj ne işe yarar

Cityville de en büyük sorunların başında enerjinin yetmemesi geliyor. Şehriniz hızla büyüyor ama 30 enerji bütün işleri yapmanıza yetmiyor sizde tabi doğal olarak ya komşularınızı gezerek yada hediyeler yoluyla enerji toplamaya çalışıyorsunuz.
cityvillebaraj.jpg

Bu noktada cityville yetkilileri bir barajla olaya müdahale etmeye karar vermişler. Enerji başlığındaki 30 enerjinizi 7 tane artırmak için hemen bir baraj yapmanız gerekiyor. Baraj için gerekli sel kapısı, kanal kilidi, türbin, jeneratör gibi malzemeleri arkadaşlarınızdan isteyerek baraj inşaatına başlayabilirsiniz. Malzemeler toplandıktan sonra barajınızı hemen tamamlayın ve ilk başta 300 ürün göndererek enerji artışını sağlayın. 12 saatte bir göndereceğiniz 400 üründen sonra barajınız size +7 sabit enerji olarak hizmet verecek.

Unutmamanız gereken şu bu +7 enerjiyi kaybetmek istemiyorsanız düzenli olarak 12 saate bir 400 ürün takviyesi yapmalısınız. Bizim şehrimizde f orumdaş enerji barajı tamamlanmış ve hizmete sunulmuştur. 24 saat süreyle ürün göndermezseniz enerji seviyeniz düşecektir.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst