Cilt ve Saç Renginize Göre Makyaj

_MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]
Cilt saç ve göz renginize göre yapacağınız makyaj ın rengi de değişiyor. Kendi cilt ve saç renginizi bulun ve size uygun olan makyaj ı yaparak daha güzel görünün...
Cilt ve Saç Renginize Göre Makyaj
Soğuk cilt - sarı saç Porselen ten rengi ve açık renk saç ile pastel tonlarını gizli bir parıltı kullanarak sürebilirsiniz.Böylece kendi renginizi kapatmadan makyaj la hoş bir hale getirmiş olursunuz.
Bu makyaj; açık sarıdan mat kahveye ya da orta sarı renkte saça sahipseniz veya saçınız beyaz ya da metalik gri ise; gözleriniz mavi gri ela veya yeşil ise beyaz makyaj ınızda fildişi veya pembemsi renkler kullanmayı tercih edin.
Tavsiye edilen renkler Fondöten: Pembe ya da porselenAllık: PembeGöz Kalemi: Kahve veya griRimel: Kahverengi siyahRuj: Pembe tonlarıSıcak cilt - sarı saç
Sıcak bir cilde sahip olmanıza rağmen genel görüntünüz oldukça narindir. Doğal renginizi korumak için sarımsı kahverengi doğal gölgeler kullanmanız gerekir. Gözleriniz mavi ela veya yeşil ise açık altın rengi gibi sıcak tonları kullanmanız makyaj uzmanlarınca tavsiye ediliyor. Cilt renginiz ve sarı saçınız bir bütün olarak görüntünüzü oldukça narin gösterecektir.
Saçınızda ve makyajınızda çok yoğun olmayan gölgeler seçmeye özen gösteriniz.
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Sarı tonluAllık: KahverengiGöz Kalemi: Kahverengi veya griRimel: KahverengiRuj: Acık ve koyu kahve tonlarıSoğuk cilt - koyu saçSoluk tenli esmer kadınlar yoğun soğuk gölgelerle mükemmel görünür.
Soğuk tonlar fildişi cilt tonu üzerinde son derece dikkat çekici bir görüntü oluşturur. Orta kahve veya koyu kahve saç renginiz ve de kahve mavi ela gri veya yeşil göz rengine sahipseniz tavsiye edilen renkleri kullanın.
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Pembe ya da porselenAllık: PembeGöz Kalemi: Siyah veya griRimel: SiyahRuj: Pembe tonlarıSıcak cilt - koyu saçSize kahve sıcak kızıl ve toprak rengi gölgeler çok yakışır. Ten renginizi tamamlar ve yüz hatlarınızı belirginleştirir.
Orta-koyu kahve saç rengine sahipseniz gözleriniz kahverengi koyu mavi gri ela veya yeşil ise güneşte kolaylıkla yanan bir teniniz varsa eğer tavsiye edilen renkler size yakışır.
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Sarı tonlu ya da naturel kahveAllık: Açık kahve tordanGöz Kalemi: Siyah veya kahverengiRimel: SiyahRuj: Turuncu ya da kırmızı tonlarıSoğuk cilt - kızıl saçSoğuk cilt rengi olan kızıl saçlılar genel de yanlış renkleri tercih eder. Oysa parlak renkler onların kendi renkleriyle güzel bir kontrast yapar. Yeşiller gözlerinize heyacan verici bir boyut kazandırırken yoğun toprak renkleri de dudaklarınızın güzelliğini artırır. Çilek sarısı veya soluk kızıl saça sahipseniz gözleriniz mavi gri ela veya yeşil ise fildişinden pembe tonuna kadar soluk bir teniniz varsa işte size yakışan renkler...
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Pembe ya da porselenAllık: PembeGöz Kalemi: Yeşil ya da kahverengiRimel: Kahve siyahRuj: Pembe leylakSıcak cilt – kızıl saçParlak canlı saç renginize bordo mor ve kahverengi cesur gölgeler yakışır. Koyu mavi tonlu renkler sıcak cildiniz ve saç tonunuzla harika görünecektir. Orta koyuluktan koyuya kadar kızıl saça sahipseniz veya saçlannda kızılımsı tonlar olan esmer kadınlardansanız gözleriniz mavi gri ela kahve veya yeşil ise cildiniz güneşte altın rengine bürünür ve renginiz fazla koyulaşmaz. Çillerinizin olması ise doğaldır.
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Sarı tonlu nudeAllık: Sarımsı kahverengiGöz Kalemi: KahvegriRimel: Kahve siyahRuj: Kahve tonlarıYağlı cilt - koyu saçCildiniz zengin kahverengiler turuncular altın ve bronz parıltılarla çok iyi uyum sağlar. Bu gölgeler yüz hatlannızı belirginleştirir ve cilt tonunuzla uyum sağlar. Koyu kahve ve siyah saçlarınız varsa gözleriniz kahverengi gri veya yeşil ise tavsiye edilen renkler size yakışır. Yağlı ciltler güneşte çok iyi bronzlaşır.
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Koyu bejAllık: Koyu pembeGöz Kalemi: SiyahRimel: SiyahRuj: BordoSoluk esmer cilt - siyah saçYüz hatlanruz toprak renkleriyle belirginleştirilebilirsiniz. Altın ya da kırmızı tonlarını cilde bej kahverengi ve bakır renkleriyle beraber kullanın. Altın ya da kırmızı tonlu parlaklıkları olan siyah saçlarınız varsa gözleriniz de ela ya da kahverengiyse size uygun renkler biraz daha koyu olmalıdır.
Tavsiye Edilen RenklerFondöten: Koyu tonlarAllık: Koyu pembeGöz Kalemi: SiyahRimel: SiyahRuj: Koyu kahve bordo
 
Son düzenleme moderatör tarafından:

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst