Ceza - Açık Ara Bul Kon'a klip çekildi !

Omer. Yeni Üye
Ceza'nın Fanta Gençlik Festivali kapsamında Festival 2009 albümü için hazırladığı Açık Ara Bul Kon adlı şarkısına Atıf Ülkü yönetmenliğinde ilginç bir klip çekildi. Bayrampaşa Cezaevi'nde gerçekleştirilen çekimler 18 saat sürdü. Klibin senaryosu Esencan Serhan tarafından yazıldı.

Klip, yaptıkları ve söylemleri ile topluma ters düşen Ceza'nın akıl hastanesine kapatılmasını ve burada yaşadığı trajikomik olayları konu alıyor. 26 kişilik geniş bir oyuncu kadrosunun yer aldığı klipte, Ceza'ya Ayben, Killa Hakan, Fuat, Dr. Fuchs, Dj Funky C ve Dj İlker Aksungar gibi isimler eşlik ediyor. Çekimlerde cezaevinin harabeye dönmüş mahkum odaları, avlu ve koridorları kullanılıyor.

İlginç konusu, görselleri ve cezaevinin açık olduğu süre boyunca tanık olduğu ölüm orucu, cinayet, yaralama ve türlü gerginliklerin izlerini hala taşıyor olması nedeniyle klibin büyük yankı uyandırması bekleniyor.

Açık Ara Bul Kon, yönetmen Atıf Ülkü'nün montajı tamamlamasının hemen ardından televizyon kanallarında izleyicisiyle buluşacak.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
18
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
7B
Üst