Cem Yılmaz'ın milli esprileri!

dişi kanarya NihAn||a$kimSin KanaRya'm
Cem Yılmaz'ın milli esprileri!
25 Haziran 2008 Çarşamba 08:57
Cem Yılmaz maçı izlemek için Basel'e gitmedi ama Milliler için özel olarak bir CD hazırlayıp gönderdi. İşte o CD'den espriler!

Cem Yılmaz, bu akşam Euro 2008 finali için Almanya ile karşılaşacak milli takıma özel bir video ile destek oldu. Milliler, maçtan önce Türk Telekom’un hazırlattığı videoyu izleyerek Cem Yılmaz’ın esprileriyle moral depoladı

İşte ay yıldızlı formalı Yılmaz’ın set ekibiyle birlikte “Oooo Türkiye”, “Bizler inandık, siz de inanın, bizim için bu maçı alın” gibi tezahüratlar yaptığı, Almanca sözlerle başlayan videodaki esprilerden bazıları:

* Sevgili kardeşlerim bak biz şimdi Afyon’da çok seveceğiniz A.R.O.G filminin çekimleri için bulunuyoruz. Ama yarın Almanya ile oynayacağınız maçla ilgili yakın temastayım. Bütün bilgileri alıyorum.

YENGEN VİZESİ ALAMADIK
* Almanya maçında sizlerle olmak için çok çaba sarfettik ama Yengen vizesi alamadık. Yani yengeniz izin vermedi.

* 9 hafta süren çekimlerimiz boyunca bizi en çok heyecanlandıran sizin başarılı maçlarınızdı. Hep onlarla heyecanlandık, kapı bacayı kırdık, otel masrafımız iki katına çıktı.

SİZE 1 MİLYON YIL ÖNCESİNDEN SESLENİYORUM
* Sizler için neler yapabiliriz diye arkadaşlarımla fikir alışverişinde bulunayım; film yontma taş devrinde geçtiği için imkanlarımız kısıtlı. Sevgili kardeşlerim size 1 milyon yıl öncesinden sesleniyorum:

- Ozan Almanya maçı öncesinde milli takıma ne demek istersin?

- Bu takımda Selçuk Yula banko oynar abi.

- Selçuk Yula mı?

- Evet, oynar abi.

- Ulan şu futboldan bir anlamayan çıksın ya?

ZAFERE ULAŞILIRSA FATİH TERİM TAKLİDİNİ YASAKLIYORUM
*Fatih Hocam, Almanya maçından sonra zafere ulaşacağımızı garantile, sendika başkanı olarak, bilmeyen komedyen arkadaşlar için söylüyorum, Fatih Terim taklidi yapmalarını yasaklıyorum.

*Beyler bu toptur. Her medeni toplum gibi buna önem vermeliyiz ve vereceğiz. Geleceğimiz bunda gizli...

Kaynak: Vatan