Çarpıcı bir dekolte için

BlueBerry Harbi Aktif Üye
İki adet yumurta akını köpürtün ve bir fırçayla dekoltenizden boynunuza kadar sürün. 10 dakika beklettikten sonra yıkayın.
·Belirli noktalara baskı uygulayarak yapacağınız masaj, dekoltenizdeki kan dolaşımını artırır. Ardından süreceğiniz aktif maddeli bir krem ise, bu bölgeyi yoğun bir şekilde besler.
·Kırışıklıklara karşı, dekolte için özel imal edilmiş ve içinde kolajen, elastin, silisyum vitaminler ve besleyici yağlar bulunan kremler iyi gelir.
·Altıncık yağı ile yapılan bir masaj cildi yumuşatır. Bu yağın 4 damlasını, avuçiçinizi kullanarak, göğüslerinizin arasına sürün.
·Peel-of maskeleri dekolteniz için de ideal. Maskeyi dekoltenize yaydıktan 5 dakika sonra oluşan şeffaf tabakayı sıyırdığınızda ölü hücreler de birlikte çıkacaktır.
·Kuşkonmaz banyosunun damarları güçlendirici etkisi vardır; huşağacı özü ise selülitle mücadelede de kullanılır. Papatya dinlendirir, biberiye ve lavanta tonik etkisi yapar, defne fiziksel yorgunluğa iyi gelir. Önce, 100 gram bitkiyi bir litre suda kaynatın. Ince bir bezden süzerek küvete dökün. Piyasada bulabileceğiniz bitki esanslarını da doğrudan banyo suyuna ekleyebilirsiniz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
LAL
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst