Çar Çalma konusunda

talha_3434 Harbi DeLiii
arkadaslar benım 10 tane carım soyuldu ve hala soyuluyor ama hıc bısı yapmıyorum :mad:

cabriolet Yeni Üye
Bnım +6 full taslı Kdpm caLınDı kahraman0333 dıe bırı caldı anatolia da bnde Ksklee17xD

beromero Yeni Üye
metin 2 de çarımı soydular

çok sinirlendim ya
2 ay uğraşmıştım
zaten şifremide vermedim
şerefsiz
bidesadece+8büyük baltamla +7 ejderha plakamı almış
görüşmek istiyen odinde beromero yazsın kırmızı bayrak ch 4 e girerim arkadaş olarak ekleyebilirsiniz:mad:😤✋:mad: ok mu ? bende bu işi çok kınıyorum sadece multıhack 4.1 kullanıom ama oyunda kimseye şerefsizlik yapmadım .

baltor1996 Yeni Üye
Cevap: Çar Çalma konusunda

ama adamların benim carı soymalarıda haklı mahallede grifonda olan bütün carları soydum

combocuahmet Yeni Üye
BEn car soyarım

bugune kadar 20 tane belki car soydum 35 lvl 42 lvl full yane size calmayı ackılıom simdi bagırmaktan gmnin msnesini istiyenler pm tabi onlarda pm atcak sonra diceksinki ona gmnin msnesinimi istion evet dicek tabi sende tmm veriroum de sora adama kendi msneni ver adama eklediginde haber ver de o anda msnen acık olsun sora ekleme daveti gelcek kabul et adama metin2 oynuozmu deyin adam evet dicek sora adama ben Metin2 Gmsi EdiLee Veya roney yazın sora 100m istionmu deyin tabiki evet dicek sizde ıd sifre verin parayı koyuyum depo sıfresınıde alın sora adama soyleyın bu hesabı hangi msneye kaydettin deyin sora adam hangi msneye kaydettiyse o msneyi kopyalayın metin2 sayfasına girin sora adamın verdigi ıd sifre yazın sora hesab bilgileri deyin sifre deyistir yazcak ordan sifresini deyistir msne mi deyistir ne yazcak ordanda hesaba kaydettigi msneyi sora kendi msnenizi yazın sora girin adamın carını doya doya yasayın:D:D:D RepLeri BekLiYoRuM :)))

krallar Yeni Üye
arkadaslar bakın benim 88 lwl suram vardı... biri onu soydu ilkten iyiyce bi içimden sovdüm ona sonra dedim bende başka çarla onu soyayım ama vazgeçtim neden çünkü onun yaptığı emek hırsızlığıdır ben bu duruma düşmek istemem sizde adam çalsanız ve büyükkkkkk mutluluk yaşasanız sonraki gün başkası sizi başka yöntemle soysa ve sonra ben o adamdım diyerek sizi küçümsese ne hissedersiniz

S.a benim bi sürü yüksek lvlli çarım vardı bi tanesi 67 şaman 89 ninja 78 savaşçı 97 sura hepsi soyuldu:(.Şu anda 33 lvl oynuyom.
ama şifrre ID falan vermedim nasıl soyulmuş olabilir pm pls

yha sıze sole bısı dıyım benım char soyuldu sarafsızın bırı soydu bende arkadasa 45 lwl dı 5 mılyona werdım arkadas dıe o charı super yaptı benım msn ye kayıtlı ıdı ama soymadım oda bana guwenıodu onun cara ıstedıgım zaman gırıodum bısı de demıodu ıste ınsanlık bole olr sora bana +9 setlı char dızmıs walla 35 dı suan 48 oldu ama ne olduysa onun charı soymuslar acaba hılı kullaırkes ss almıslar ole soyulma ıhtımalı warmı suan charı topşamaya calısıom 64 lwl charı nasıl olcak bılmıorum anatolıa da char :(
çarınınn adı ne bende anatolia ya dayım saa yardım ederim

atlamayan Yeni Üye
ÇOK SİNİRLİYİM AGA DESTEK

:mad:AGA NELERIM GITTI SOLIMMI
+9 DOLU 29 ORT +2 SOGUTMA +2 SAVASCI EKLI
+4 1000K HP LI AYAKKABI
+1 1000K HPLI KOLYE
+6 500K HPLI ABONOZ BILEZIK
+9 1650K HPLI ABONOZ KUPE
+9 DEMIR KASK
+6 SIYAH YUWARLAK KALKAN
+9 FUL +3 TAS EKLI EJDER
++++++ 411.141.412 kadarda param gıttı
:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: