Çar Çalma konusunda

Mic Check KıRıK KaLeM
evet sanmayın çar şöyle çalınır böyle alınır diye bir konu açtım tamam oyunda hile yapın hilesiz oyun yok zaten ama çar soymak TAM BİR SAHTEKARLIKTIR
kendi emeğinizle yapın ne yapacaksanız
oyunda bu aralar çok çalınma mesajları gördüm burda ulaşabildiğim METİN2 oyuncularına sesleniyorum bu şekilde sahtekarlıklar yapmayın yapanada göz yummayın

oyunda asla kimseye şifre vermeyin
program atarlarsa almayın (genellikle para programı derler)
her GM (game master) diyene inanmayın GM lerin üstünde sarı bir şekilde GM yazar zaten
şunuda unutmayın bir GM asla şifre ve ID istemez

beyhan123 Yeni Üye
eet cok haklisin bencede insanların emegini calmak kotu bisey

Mic Check KıRıK KaLeM
ben bilal bencede hırsızlara göz yummayın ama çarları çalabilirseniz alın:cool:

o senin düşüncen şimdi çalabilirseniz çalin diyorsunda güvendigin bir arkadaşin hesabını kolayca çalabilir çaldiginda onca emeğin boşa gidecek sence sana yapilsa ne hissedersin ?

blyd1 Yeni Üye
bencede arkadaşlar ben daha 23 lwlkn benim çarımı soydular:mad:
ve bende buna çok sinirlendim çar soyma hilesini buldum beniim çarı soyanın çarını soycaktım bir anda düşündüm çarı soyarsam çok çaresiz olur diye ve çarı soymaktan vaz geçtim

ufuknes Yeni Üye
benim arkadaşımı soydular oda aynı kişiyi soymaya kalktı ama nasıl olsa allahın karşısında hesap verecegini hatırladı ve soymadı

overcame111 Yeni Üye
katılıyorum karde para hilesi dedikleri şeyle id ve şifre çalıolar bnm başıma geldi şahsen ama bn heme pcye resert atım ve şifremi değiştirdim arkadaşlar sakın düşmeyin böyle bnm gibi hatalara kib iyi oyunlar...

344807 Yeni Üye
ABİ BENCEDE HAKLISIN ÜYELİĞİ ÇALINCA NE OLCAK AYNISI BİZE YAPILSA FARKLI BİŞEY DÜSÜNÜRÜZ
BANA GÖRE ÇALMIYALIM:olumsuz:👍

344807 Yeni Üye
arkadaslar çar soymuyalım soyunca ne olcak bi gün Allahın karsısında kalcaksınız çar çalmayalım

mazhar1440 Yeni Üye
beyler bn gece soo da skıldım 4 5 adam kastim soo da sonra çıktım msn girdim 2dk felan sonra altta bi yazi çıktı 2.kişi girdi felan msn her yaptıgınızı görebilecek die ben korktum hemen çıktım çara bişey olur die ve yattım sabah kaltıgımda çara giremedim oyuna girdigimde hani sali günler temizlik olur ch ler dolu felan die hiç bişey gelmez nokta nokta olurya ayni öyle oluor metin2 nin sitresine girdigimdede şifre yanlıs dıor çalmıslar çariimi msn de deiştirmiş ne yapmam gerek ne oluor yardim :

okadar emegim gitii 56 lwl çar itemliydi ne oluor yardim

96memo96 Yeni Üye
benim carı soymuşlardı
eskisi = +6örümcek +4kaplan +2aykkabı kolye kaskvb,
yenisi =+6tırpan +7 aslan +6gümüş +4 ayakkabı +6 altınküpe +5kolye +5beşgen +6 keşiş

toparlarken ne car çaldım ne hile zalimden = arkadaşçaya bütün hepsi 2 haftada =60 tl internet fatura

cancan123456 Yeni Üye
yha sıze sole bısı dıyım benım char soyuldu sarafsızın bırı soydu bende arkadasa 45 lwl dı 5 mılyona werdım arkadas dıe o charı super yaptı benım msn ye kayıtlı ıdı ama soymadım oda bana guwenıodu onun cara ıstedıgım zaman gırıodum bısı de demıodu ıste ınsanlık bole olr sora bana +9 setlı char dızmıs walla 35 dı suan 48 oldu ama ne olduysa onun charı soymuslar acaba hılı kullaırkes ss almıslar ole soyulma ıhtımalı warmı suan charı topşamaya calısıom 64 lwl charı nasıl olcak bılmıorum anatolıa da char :(