burcunuzun çiceğii

gizems HaRbİ PrEnSeS
Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Sarı Gentiyan
Sıcak yazı simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dağ çayırlarında yetişir. Karaktere gizem katmaktadır. İçe kapanıklık ve suskunluğun nedeni basit bir çekingenlik de olabilir. Bu simgede doğan insan inatla amaçlarına ulaşır. Soğuk havalarda sağlığına dikkat etmelidir.

11 Ocak - 20 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Deve dikeni
O hiç kimsenin dikkatini çekmez. Bu nedenle o sürekli kendi kendiyle uğraşır. Bu karakteri deve dikeninin gerçek kişiliğinin saklanmasına neden olur ve insanlar onun bir önemli özelliğini iyi kalpliliğini fark etmezler. O iyi bir dosttur ve ailesine düşkündür. Çok çalışkandır. Verilen bütün isleri yerine getirir. Ama çok çalışmak bir yana sağlığına dikkat edip, dinlenmesini de bilmelidir. Bu insanlarda hipertansiyon görülebilir.

21 Ocak - 31 Ocak tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ölmez çiçek
Bu insan ciddi birisidir. Modayı yakından takip eder. Çekiciliği ile etrafındakileri kıskandırabilir. Enerji dolu olduğu için zorluklarla basa çıkabilir ve kötü niyetli insanlarla savaşıp onları yenebilir.

1 Şubat - 10 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ökse otu
Bu işaretin bayanı aşırı meraklı ve hafif hareketleri ile dikkat çeker. İnsanları bastan çıkarmak onlar için en basit istir. Bu işaret altında doğan erkekler spor, vücut geliştirme, karate, tenisle uğraşarak popülariteye ulaşırlar. Ayrıca, bu insanlar sporla uğraştıkları için sağlıklı olur ve kolay hastalanmazlar.

11 Şubat - 19 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Güzelavratotu
Bu işarette doğan kadınlar gerçek güzeldirler. Ayni zamanda ciddiyetlerini korurlar. Onlara yaklaşmak kolay bir is sayılmaz. Erkekler yakışıklı olmasalar da usanmadan çalışırlar. Bu şekilde amaçlarına ulaşmasını da iyi bilirler.

20 Şubat - 28 Şubat tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Küstümotu (mimoza)
Bu insanlar hassasiyetleri ile diğerlerinden seçilirler. Mimoza insani yaptığı is değerini bulamazsa gerçekten acı çeker. Bu insan ona verilen isi neyin pahasına olursa olsun yerine getirir. Bu yolda gerekirse kendi sağlığını feda eder. Ama sonuç olarak da bir değerlendirme, bir aferin duyma ihtiyacı hisseder. Kalp krizi ve ülser kaçınılmaz hastalıklardandır.

1 Mart - 10 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Haşhaş
Onun güzelliği herkesi büyüler. Bu insanin ağına yakalanmak kolay, oradan çıkmak oldukça zordur. Onun yolu çok engebelidir. Haşhaş insani kendi güçlerine inanmalıdır, ancak bu şekilde basarili olur. Et yemeklerinden uzak durması tavsiye edilir. Sebzeler onun için vitamin kaynağı ve iyi moral deposudur

11 Mart - 20 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Zambak
Zarif bir insandır. Zambak bir ay çiçeği olduğu için, sırları ancak yarim ay olduğu zaman ortaya çıkar. Her şeye rağmen Zambak nasıl mutlu olacağını iyi bilir.

21 Mart - 31 Mart tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Yüksükotu
Bu işaretin sari ve solgun çiçeklerine rağmen, bu işareti taşıyan insanlar kararlı bir kişiliğe sahiptirler. Kafaları bir makine kadar hızlı ve dakik çalışır. Yasamın en zor dönemlerinde bile hızlı bir çözüm bulmak onlar için zor değildir. Hiçbir zaman kendilerini kaybetmezler. Bir az sinirlidirler. Bas ağrıları çekebilirler.

1 Nisan - 10 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Manolya
Dürüsttür, her zaman birinci olma isteği en belirgin özelliğidir. Sosyal ilişkilerinde basarili sayılmaz. Çünkü insanların tavsiye ve önerilerine asla kulak asmaz.

11 Nisan - 20 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ortanca
O iyi kalplidir, cömerttir. Bazen fazla iyi davranır, elinde ne varsa hepsini çevresindekilere vermeye çalışır. Bu huyu bazen yakınları tarafından iyi karşılanmaz.

21 Nisan - 30 Nisan tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Dahlia
O azamici bir kişilik taşımaktadır ve bu huyu amaçlarına ulaşmakta onu engelleyebilir. Dahlia insani başkalarından çok kendine ve kendi gücüne güvenmelidir. Bu durum sadece is için değil, özel hayatında da geçerli olabilir.

1 Mayıs - 10 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: İnci çiçeği
Cömert ve iyi kalplidir. Menfaatçi insanlar tarafından acımasızca kullanılmaya yatkındır. İnci çiçeği kadınına iyi bir koruyucu gerekebilir. Is konusunda bu insanlar fazla sorunlar yaşamamaktadırlar. Ani değişiklikler sinirlerini olumsuz etkileyebilir.

11 Mayıs - 21 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Semiz otu
Kolay güvenemeyen, tehlikelerden sakınan, her zaman darbe bekleyen, hatta sevdiği insana karşı bile dikkatli ve tedbirli olan bir insandır. Semiz insani ile iste de, evde de geçinmek zordur. Özellikle de aşkta çekilmez olabilirler. Onlardan uzak durmak en kolayıdır.

22 Mayıs - 31 Mayıs tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Papatya
Bu gelenekseldir: seviyor-sevmiyor. İnsanlar tarafından zor anlaşılsa da onları kendine çekmeyi başarmıştır. Güzel bir dış görünüşe sahip olmalarına rağmen bu insanlar, yaşamlarını rekabet uğruna masa basında geçirmeye hazırdırlar. Iş tutkularının nedeni spora olan merakları da olabilir.

1 Haziran - 11 Haziran tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Çançiçeği
Sabit karakterlidir. Her hangi bir değişiklik onu korkutabilir, üzebilir. İyi bir aile ve iyi bir is sahibi olursa bu kişiliği yüzünden fazla zarar görmez. En sevdiği ulaşım aracı, örneğin is gezileri için tercih edebileceği araç trendir. Uçak mi? Asla!

12 Haziran - 21 Haziran tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Krizantem
Sakin ve sessizdir, evde oturmayı sever, tedbirlidir, gözlemcidir. Olaylarda dedikoduculuk rolünü üstlenmeye bayılır. Amaçlarına ulaşır.

22 Haziran - 1 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Lale
Lale erkeği şüphesiz Don Juan'dir. Hiçbir şeyi umursamaz. Lale kadını enerjiktir. Kendine güveni sonsuzdur. Bu kadınların esleri mutsuz olurlar.

2 Temmuz - 12 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Nilüfer
Su, hava ve toprak - üçü bir arada. Çok değişken bir kişiliğe sahiptir. Yasam onun için kolaydır. Zorlukların üstesinden gelir. Sıkıntılarından çabuk kurtulabilir.

13 Temmuz - 23 Temmuz tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Menekşe
Herkesin gözleri onun üzerindedir. Genelde gölgede saklanır. Ama gerekirse güneşe çıkar ve ihtiyacı olan şeyi elde eder. Hafife alınmamalıdır!

24 Temmuz - 2 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Yaban gülü
Dikenlidir. Çıplak elle tutulamaz. Tabii bu dikenler onun iyi korunmasını sağlar. Kendini iyi savunur ve koşullara ayak uydurmasını bilir.

3 Ağustos - 12 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Ay çiçeği
Kendi yerini günesin altında bulmuştur. Basarılar onun gözlerini kapatamaz.

13 Ağustos - 23 Ağustos tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Gül
Güllerin kralıdır. Başka insanlar her zaman gül insanını kıskanırlar. Onun aleyhine entrikalar düzenlenir, onu yerinden koparmak ve elde etmek için planlar yapılır. Gül hatalı değildir. Ama bütün zamanlarda kendi erişilmezliğini korumak güçtür.

24 Ağustos - 2 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Hezaren (delphinium)
Kendine sert davranır, yabancılara ise tolerans tanır. Çok zeki olduğu söylenemez. Bu nedenle zorluklarla karsılaşabilir. Kendine uzatılan yardim elini kabul etmelidir.

3 Eylül - 11 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Karanfil
Karanfil insani çok sabit fikirlidir. Çevresindekiler bundan rahatsızlık duyabilirler. Ama o yenilmezdir, her zaman doğru yolu seçer ve inatla yolunda durmaya devam eder.

12 Eylül - 22 Eylül tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Saray patı (aster)
Saray patı sonbaharın hüzün ve kederini kapatmaya çalışır. Saray pati insani etrafına neşe saçar. Maalesef bazen insanları neşelendirmekle gecikir. Bu insanlar iyi yönetici olabilirler.

23 Eylül - 3 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Funda
Bu insanlar zarafetleri ile dikkat çekerler. Onlar islerinde uzmandırlar. Kendi altın ellerinin değerini bilirler. Funda iyi bir dosttur. Arkadaşını kötü günde yalnız bırakmaz.

4 Ekim - 13 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Kamelya (Japon gülü)
Hoş bir dış görünüşe sahiptir. Sakin ama korkusuzdur. Hareketlerinde çocuksuluk sezinlenir. Sanata yatkınlıkları vardır.

14 Ekim - 23 Ekim tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Leylak
Leylak saflığın, tazeliğin, gençliğin simgesidir. Çalışkan bir insan olan Leylak başkalarına da yardim etmekten zevk alır. Kıskanç is arkadaşların dikkate almamalıdır.

24 Ekim - 2 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Freesia
Korkusuz, inatçı kişilikleri bazen zarar verebilir. Bu işaretin insanları çok sevimli ve sempatik olurlar. Bu sayede islerinde de ilerleme gösterirler. Bir az diplomatik davranmalıdırlar.

3 Kasım - 12 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Orkide
Orkide insani gizemli ve anlaşılmaz kişiliği ile dikkat çeker. Şüphecidirler. Çevrelerindeki insanlara karşı dikkatli yaklaşırlar. Sabırla, çalışarak istediklerini adım adım elde ederler.

13 Kasım - 22 Kasım tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Peony
Peony insani sağlığı için endişelenmeyebilir. Her koşula dayanıklıdır. Tabii isinde çok çalıştığı zamanlarda ara vermeli, dinlenmelidir. Bir az daha tutumlu olmalıdır. Ve planlarında savurgan davranmamayı öğrenmelidir.

23 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Glayöl (Gladiolus)
Glayöl insani özel yetenekleri ile diğerlerinden farklı olmasa da, çok çalışkan ve basarilidir. İyi yönetilirse çok şey elde edebilir. Ancak kendini övmekten hoşlanır.

3 Aralık - 12 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Keklik otu
Sıcağın sembolüdür. Tazeliği ve rüzgarı sever. Dikkat merkezinde olmaya bayılır. Maymun iştahlılığı ile bazen sınırları geçebilir. İşte bir eleştiri alırsa hemen savunmaya geçer ve sıyrılmayı başarır.


13 Aralık - 22 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Lotus
Temizlik sembolüdür. Asya insanları için çok şey ifade eder. Buralarda sadece egzotik açıdan değerlendirilir. Lotus insani zevklidir, amaçlarına kolay ulaşır. İnsanlarla ilişkilerinde daha esnek davranmalıdır.


23 Aralık - 31 Aralık tarihlerinde doğanlar:
Çiçeğiniz: Akça
Bu işaret altında doğan insanlar iyi arkadaş, dost olurlar. Güvenilirdirler. Sakin ve öfkelenmeyen kişilikleri var. Onları kızdırmak zordur.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
26B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
905
Yanıtlar
0
Görüntülenme
440
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst