BurÇlara GÖre SaÇ Modellerİ

hayaletyy .::BUSHRA::.
Koc: Aktif, cesur ve bilinclisiniz. Duygularinizi oldugu gibi belli ediyor, kisitlamalara gelemiyorsunuz. Sac modelinizin ise sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kisa sac kesimi tam size göre. Uzun sacli Koc kadinlari, saclarini mutlaka geriye tarar ve at kuyrugu seklinde baglar. Düzgün görünümlü bir at kuyrugu icin saciniz nemli iken pürüzsüzlestirici sac kremi uygulayiniz.

Boga: inatci, güvenilir ve sabirli kisiliginiz var. Güzelliginiz, cazibeniz ve tüm kadinsi özelliklerinize karsi ayaklarini yere emin basan bir yapiya sahipsiniz. Bu nedenle, fazla abartili sac modellerini kendinize asla yakistiramazsiniz. Dogal görünümlü saclar daha cok hoþunuza gider.

ikizler: Cevrenizle son derece kolay iliski kuruyorsunuz. Can bunaltisi size cok yabanci. Asiri düzene yatkin olmamaniz, komplike sac modellerinden hoslanmamaniza neden oluyor. Sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, dogal haline birakilmis saclar size daha uygun.

Yengec: Son derece duygusal ve idealist bir yapiya sahipsiniz. Ayrica mesafeli bir insan oldugunuzdan herkesin size kolayca yaklasmasina izin vermezsiniz. Bu yüzden, yerine göre gözlerinizdeki anlami cevrenizden gizleyebilmeniz icin uzun saclariniz olmali.

Aslan: Herkesin sevgilisi olarak, yasami dolu dizgin yasiyorsunuz. Disi aslanin asaletine sahip olmaniza ragmen yine de kibar bir sac modeli size uygun degil. Burclarin kralicesi olarak herkesin size hayranlik duymasi sart. bu yüzden, gösterisli saclardan ve carpici, cesaret isteyen son moda degisik renklerden korkmayin.

Basak: Dakik bir insansiniz. Hatta size mükemmeliyetci bile denilebilir. Daginikligin hicbir türüne dayanamazsiniz. Bu yüzden saclarinizin özenle taranmis olmasi sart. Saclariniza düzenli bir görünüm vermek icin sac spreyi ve briyantin kullanin.

Terazi: Cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliginiz. Ayrica uyum ve estetik konusunda da son derece duyarlisiniz. Tipki aslan kadini gibi, sizde lüksten cok hoslanyorsunuz. Yeter ki fazla dikkat cekici olmasin. Bu nedenle size sade ve hos sac modellerini tavsiye ederiz.

Akrep: Burclar arasinda akrep kadini kadar ne istedigini bilen ve hedefe kilitlenen bir burc daha yoktur. Disaridan bakildiginda sakin ve soguk görünürsünüz. Buna bagli olarak mükemmel sekillendirilmis saclar ve her zaman bakimli olmak tipik özelliklerinizdir. Sac modellerinizin daha yumusak ve feminen olmasini saglayin. Bu tür saclar size daha cok yakisacaktir.

Yay: Bagimsiz karakteriniz sizin tipik özelliginiz. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoslaniyorsunuz. Jöle, sprey türü sac sekillenme ürünlerinden pek hoslanmadiginiz icin yumusakca dökülen sac modeli kullanmanizdan ve saciniza pürüzsüzlestirici sac kremi gibi daha yumusak formüllü ve dogal görünüm veren sekillendiricilerle sekil vermenizde fayda var.

Oglak: Kivrak espri anlayisiniz ve ortama uyumunuz sayesinde en zor durumlardan bile yüzünüzün akiyla siyrilabilirsiniz. her konuda oldugu gibi sac konusunda da saglamcisiniz. Bu yüzden sacinizin bozulmasini önleyen ve her telin yerli yerinde durmasini saglayan sprey ve jöle gibi sekillendiriciler kullanin.

Kova: Etrafinizda olup biten her seyle ilgili ve son derece ateslisiniz. Sürekli yeni fikirler pesindesiniz. Bu durumda, daganik sac modellerine ayiracak zamaniniz da yok. Ancak, o dogal isiltinizi yitirmemeniz icin sac bakiminiza da özen gösterin. Kisisel sac bakiminiza uygun ürünleri kullanmayi ihmal etmeyin.

Balik: Romantik ve güclü sezgilere sahip bir insansiniz. Yasamda duyarli ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saclariniz da sizin gibi duyarli oldugundan boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol orani düsük sekillendiriciler kullanmaya özen gösterin."
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
18B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Üst