Bunları Çok İsterdim

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Ne çok isterdim biliyor musun sevgimi sana haykırmayı!Ne kadar çok istek duyduğumu tahmin edemezsin...

Seni seviyorum dedim,ama bu yetmez ki sana olan duygularımı anlatmaya.Çok az kalır bu cümle,basit kalır.''SENİ SEVİYORUM HAYATIMIN ANLAMI UMUDUMSUN''demeyi çok isterdim ama...

Seviyorum dedin ya bu bile yetti,gülüm,canım dedin ya bu sözler beynime kazındı senin ifadelerinle birlikte.

Gerçekten seviyor musun?Şüphe duyuyorum diye kızma.Sadece beni gerçekten yüreğinde hissediyor musun,gerçekten seviyor musun yoksa sadece bir beğenti mi çok merak ediyorum.Öyle olsa bile;hiç başlamayan sonu da başı da olmayan bu sevda hep bir köşesinde olacak kalbimin.Hep aklımda,hep yüreğimde,hep dilimde olacak ismin.İşte bunları sana haykırmayı çok isterdim...

Sesini duymak?Sesini duymayı herşeyden çok isterim.O güzel sözleri sende duymayı çok isterim.
Bir de sana dedim ya hoşlanıyorum diye yalandı.Ben SENİ SEVİYORUM bu bir hoşlantı değil.Söylesem faydası yok ki...Seviyorum ama....

İşte 'ama'lar var başlamayan sevgimizde.Çünkü mesafeler var aramızda.Ne olurdu YANIBAŞINDA OLABİLSEYDİM...

Belki kavuşuruz dedin ya işte hep belkilerle beslenir sevdamız belki?Aramızda mesafeler olabilir ama milyar yıl uzakta olsaydın yine seviyorum derdim.Çünkü ben gördüğüm fotoğrafı değil YÜREĞİNİ SEVİYORUM...

İşte haykırıyorum SEVDİM SENİ!!!Sen bana seni seviyorum derken sadece sustum ve güldüm ya şimdi haykırıyorum sevdiğimi sana.SEVİYORUM,SeViYoRuM,SEVİY ORUM...

Biliyorum haykırmam birşeyi değiştirmeyecek.Arkadaşlığımız bozulmayacak merak etme...İkimizinde tek korkusu olan sevdayı hüzünlü sevda yapmamak adına birbirimizi SEVEREK ARKADAŞ KALACAĞIZ.Yüreğinin bana ait olduğunu bileyim varsın arkadaşım ol.Ben seni seviyorum varsın arkadaşım ol...
İÇİNDEYİM NASILSA
İÇİMDESİN NASILSA
İÇİNDEYİM NASILSA YİNE ''BU AŞK''
SONU YOKMUŞ NASILSA
ÖLÜMDE YOK NASILSA
İÇİMDESİN NASILSA YİNE!!!