Boğa ve Boğa Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 2.116
M
Misafir
Boğa ve Boğa Burcunun uyumu, iki boğa burcu bir biriyle anlaşabilir mi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Boga Burcu

Boga burçlari çok sadiktir ve asklari ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve ayni sekilde güvenebilecekleri bir ese çok deger verirler. Bu iliskide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygi duyacaksiniz.

Boga'lar basbasa olmayi, sevgilerini göstermeyi severler. Ikinizde erotik ve duyarlisinizdir. Fiziksel olarak da uyumlusunuz.

Venüs tarafindan yönetilen Boga insani güzelliklere düskündür. Lezzetli bir yemek, kaliteli bir sarap, müzik, çiçekler, sanatsal olaylar ve konforlu bir ev tam ona göredir. Venüs tarafindan yönetilen insanlar güzel seylere nerede ise hava kadar ihtiyaç duyarlar. Siz iki Boga bu konuda birbirinizi iyi anlarsiniz.

Güzel sanatlar, emlak, sigorta, maliye gibi konularda kabiliyetlisiniz ve bu alanlarda çalisabilirsiniz.

Boga'lar, pratik, kibar, sabirli, dengeli ve duyarlidirlar. Ikinizde Boga burcu oldugunuz için deger yargilariniz ve ihtiyaçlariniz birbirine çok benzer. Birbirinize çok benzediginiz için hayatiniz emniyetli, rutin, saglam ve biraz da sikici olabilir.

Boga burçlari degisiklikten hiç hoslanmazlar ve bu özellikleri her zaman iyi sayilmayabilir. Hayatinizin biraz daha heyecana, risk almaya, canliliga ihtiyaci vardir. Ikinizde bu sekilde davranamazsiniz. Ayni sekilde ikinizde korkunç inatçi oldugunuz için anlasamadiginiz bir konunun içinden çikamazsiniz.

Risk almaya alisik olmadiginiz içinde bir engelle karsilasinca ne yapacaginizi bilemezsiniz. Hava elementlerinin sahip oldugu adapte olabilme, farkli çözümler üretme yeteneginden yoksunsunuz. Boga'lar bir konuda karar vermeden önce uzun süre düsünmek isterler ama bazi durumlarda bu imkansiz olabilir.

Iki Boga birbirine güvenebildigi için çok mutludur. Boga burcu hiç bir zaman sevgilisinin ya da bir baska birinin güvenini bosa çikarmayi hayal bile etmez.

Her zaman ince eleyip sik dokursunuz, yaptiginiz ise tüm dikkatinizi verir ve emeginizle gurur duymak istersiniz. Sizin için ister is iliskisi olsun isterse ask iliskisi bu hep böyledir. Yavas hareket ettiginiz için kusurlari ve hatalari onarma imkaniniz olur.

Sizi çok iyi anlayan birini buldunuz! Bu iliskiye bir sans verin ve en önemlisi iliskinizi ilginç tutmaya çalisin.
 

Benzer Konular

M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Misafir
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
Üst