Boğa Burcu ile Koç Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.875
M
Misafir
Boğa Burcu ile Koç Burcunun uyumu nasıldır, Boğa ile Koç anlaşabilir mi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Koç

Koç ve Boga birbirinden o kadar farklidir ki belki de bu farklilik sizi birbirinize çekmistir.

Koç sevgiliniz atesli, enerjik, hevesli, yeni fikirler ve atilimlarla dopdoludur. Siz ise dogru giden isleri kurcalamaktan sakinan, herseyi saglama almayi seven bir kisisiniz. Koç insani dogru giden isleri bile düzeltmeye çalisan, delismen, gürültülü, çogu zaman kendi gücünü ve kararliligini test eden bir karakterdir. Iddiali Koç çogu zaman kazanir.

ona ne yapacagini söylemeye kalkmayin, nasihat almaktan hiç hoslanmaz. Koç burcu yasam gücünü ve enerjisini yönetir. Onun için herseyden önce kendisi gelir. Sabirsiz ve acelecidir, bazen bu yüzden basi belaya girer.

Boga insani ise Koç'un firtinali hayatinda sakin bir liman gibidir. Koç mücadeleci yapisi ile zorluklarin üstesinden gelse de bazen yorulur. Sizin sakinlestirici ses tonunuz ve yumusak oksayislariniz ona iyi gelecektir.

Unutmayalim ki Koç'un görevi olaylari baslatmak, Boganin ki ise devamliligini saglamak ve korumaktir. Bu yüzden Koç size bir sey yaptirmaya kalkistigi zaman inadiniz tutabilir. Sizin pasif direnisiniz ise onu daha çok öfkelendirir ve sik sik kavga çikarmasina sebep olur. Buna izin verirseniz iliskiniz rayindan çikabilir.

Seks konusunda da çok farklisinizdir. Siz yavasliktan ve duyarliliktan hoslanirsiniz o ise hizli ve ateslidir. Ikinizde birbirinize anlayisli olmaya çalismalisiniz.

Koç burcu sizin erotik, arzulu ve duyarli olusunuza vurulacaktir. Hiç kimse Boga'nin güçlü etkisine dayanamaz. O ise sizin hayatiniza heyecan getirecektir. Onun baslatma cesareti ile sizin devam ettirme gücünüz birlesince iyi bir istikrar potansiyeliniz olusur. Böylece birbirinizden çok sey ögrenebilirsiniz. Koç'dan hoslaniyorsaniz iliskinizi sürdürmek için çaba gösterin ve fazla inatçi olmayin.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
905
Yanıtlar
0
Görüntülenme
613
Yanıtlar
1
Görüntülenme
336
Yanıtlar
0
Görüntülenme
445
M
Yanıtlar
0
Görüntülenme
1B
Misafir
M
Üst