Boğa Burcu ile Başak Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.838
M
Misafir
Boğa Burcu ile Başak Burcunun uyumu nasıldır, Boğa Burcu ile Başak Burcu Anlaşabilirlermi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Basak

Bu rüya gibi bir iliski olacaktir. Eger bir Basak burcuna ilgi duyuyorsaniz ona siki sarilin. Ikinizde benzer seyler isteyen toprak burçlarisiniz. Birlikte çaliskan, üretken bir hayatiniz, bankada yeterli paraniz, kültürel aktivitelere ayiracak zamaniniz olur.

Basak'larin endiseli yapilarina, Boga'larin teskin edici, sakin yapisi çok iyi gelir. Basak fazla sorumluluk duygusu ile dolu oldugu için bu kadar çok endiselidir. Çocuklarina, arkadaslarina, patronuna ya da size söz verdigi isi yetistirememekten çok korkar. Sizde Basak gibi sözünüze sadiksinizdir ama onun gibi endiselenmezsiniz. Onun için onun bu huyu size sevimli gelir ve ona yardimci olmak istersiniz.

Ikinizinde ayaklari yere saglam basar, gerçekçisiniz ve bütün önemli konularda ayni fikirdesiniz. Huzurlu olmak istersiniz ve Basak ile huzurlusunuz. En önemlisi de aradiginiz sadakati bulursunuz, ayni sekilde Basak'ta size güvenebilir.

Basak burcunun keskin zekasi ve mantigi sizi bir çok konuda harekete geçirebilir. Basak iyi bir ögretmen ya da iletisimci olabilir. Sevgiliniz çok düzenli ve dakiktir. Bir sorunla karsilastiginiz zaman, pratik Basak size bir sürü çözüm getirecektir. Akici, düzgün konusma yetenegine sahiptir ve yeni fikirlerle doludur.

Değişken nitelik tasiyan Basak insaninin adapte olma kabiliyetine ve becerikliligine hayran kalacaksiniz. Basak ise sizin kararliliginizdan, dayanma gücünüzden, sabirli ve azimli olusunuzdan etkilenecektir. Huzursuz bir yapiya sahip olan Basak sakin ve güçlü Boga'nin yaninda huzur bulacak, hayatin gerçekleri ile daha kolay bas edebilecektir.

Yataktaki kabiliyetinize Basak'ta ayni sekilde cevap verecektir. Bütün fantezileriniz Basak ile gerçek olacaktir. Basta biraz çekingen olan Basak, Boga'nin sabri sayesinde açilabilecektir. Seks hayatiniz tekdüzelige düsmeden Basak tarafindan yeni fikirlerle renklenecektir.

Yildizlar bu kadar uyumlu olduklari zaman sevgililer bir bakista birbirlerini anlayabilirler. Basak sizin ask eviniz olan 5. evin yöneticisidir, bundan daha iyisi olamaz
 

Benzer Konular

M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Üst