Boğa Burcu ile Balık Burcunun uyumu

  • Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 1.578
M
Misafir
Boğa Burcu ile Balık Burcunun uyumu nasıldır
Boğa Burcu ve Balık Burcu anlaşabilirlermi?
 
Sehbal Üye
Boga ve Balik

Balik burcu Boga için bir çok sebepten çok iyi bir es olabilir. Balik sevgiliniz hassas, romantik, ince ruhlu ve fedakardir. Balik sizi sinemaya, konsere, sergiye ve diger kültürel faaliyetlere götürecektir. Siz ise onu, kendi basina gidemedigi pahali restoranlara götürür, en kaliteli saraplari tattirir ve bankada hesabi olmasi için tesvik edersiniz. Birlikte hem çok eglenirsiniz hem de birbirinize derinden bagli, olgun bir iliskiniz olur.

Balik burcunun gerçekçi bir dünyada yasamadigini fark edeceksiniz. Siz ikinize yetecek kadar gerçekçi ve pratik oldugunuz için bunu önemsemeyeceksiniz. Iliskinizde inisiyatifin sizde olmasi hem Baligin hosuna gidecektir, hem de buna alisiktir. Güç savasini sevmeyen Balik burcunun egosu çok gelismemistir. Bu yüzden sizin karakterinize adapte olabilir.

Kendi kendine yetebilen Balik burcunun bir sürü isi ve ilgi duydugu konu oldugu için sizden beklentilerle dolu yasamaz.

Balik burcu asik oldugu zaman bütün kalbiyle, ruhu ile nerede ise ilahi bir duygu ile sever. Sadakat bekliyorsaniz seve seve sonuna kadar size sadik kalacaktir.

Balik maddeci olmadigi için, sizin bu kadar para ile ilgili olmaniza bozulsa da iyi kazancinizla onun yaratici yönlerini desteklemenizden mutlu olur. Para konusunda egoistlesmeye basladiginizi hissettigi an bir yardim kurulusuna bagis yapmanizi isteyecektir. Balik dünyada para diye bir kavram olmamasini tercih ederdi. Parayi idare etmek ona zor gelir. O, zamanini para düsünerek degil daha önemli konular ile geçirmek ister. Balik burcu karsiliksiz verir, birine borç verdigi zaman aslinda geri almayi beklemiyordur. Sevgilinizde anlayamayacaginiz tek özellik bu olacaktir.

Onun çok fedakar oldugunu ve diger insanlarin onun iyi niyetini istismar ettiklerini ve kullandiklarini fark edebilirsiniz. Balik bunu bilse bile diger insanlarin ihtiyaçlarinin kendinden daha önemli olduguna inanmaktadir. Neptün 'ün yönettigi Balik bu fedakarliginin karsiliginda etrafinda öyle pozitif bir alan olusturur ki evren onu korur ve ihtiyaçlarini karsilar. Bu olay sadece sizin için degil onun içinde bir gizemdir. Gene de sizin para konularindaki tavsiyeleriniz çok isine yarayacaktir.

Aranizdaki güçlü manyetik çekim en çok yatakta ortaya çikacaktir. Balik sizi bu dünyadan alip baska bir evrene götürecektir. Hayal bile edemeyeceginiz kadar sefkat, ilgi ve incelik bulacaksiniz. Bu kalici bir ask olacaktir. Balik ile beraberliginiz ayaklarinizi yerden kesecek ve bundan böyle hayata baska gözle bakmaya baslayacaksiniz.

Balik için hayal edilebilen her seyin gerçeklesmesi mümkündür, sinir tanimaz. Siz ise dokunulabilen gerçekleri yaratir ve kurarsiniz. Ikiniz içinde daha uygun bir es yok, sanki birbiriniz için yaratilmissiniz!

Boga'ya son bir tavsiye: Balik sevgilinizin romantik duygularina hassasiyet gösterin, fazla gerçekçi olmayin. Mesela mum isiginda yemek yerken "tabagimi göremiyorum" diyerek havayi bozmayin. Bu tip romantik seylerin aptalca oldugunu söylerseniz eninde sonunda iz birakmadan yok olacaktir.

Balik yüzlesmekten çekinir, aranizdaki askin bittigine inanirsa uyarmadan, haber vermeden çekip gidecektir. Hiç yoktan sevgilinizi kaybetmeyin. Balik sevgilinizi bagriniza basin sizi hiç bilmediginiz ve anlayamadiginiz kadar
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
18B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
1
Görüntülenme
2B
M
Yanıtlar
2
Görüntülenme
2B
Üst