Bİr Slm İle BaŞlayan AŞkk

xisyankarx !!!.isyankar.!!!
Ben 16 yaşında istanbul’da yaşayan bir lise öğrencisiyim.Ben kendi halinde yaşayan,bu yaşa kadar gerçek aşkı hiç bulamamış birisiyim.Baktım ki herkesin bir aşk hikayesi var dedim bende bi aşk hikayemi yazayım.Pek ilginç değil ama yinede sizinle paylaşmak istiyorum.
İstanbul’da soğuk bir kış günüydü ve ben her zaman ki gibi bilgisayarın başında sohbet odalarında manita ayarlamak umuduyla chat yapıyordum ama her seferinde yine bir şey bulamıyordum.Yine bir gün bu amaçla girdiğim memleketime ait yerel bir sitenin sohbet odasında sohbet ederken sohbete birden benimle benzer nick kullanan biri girdi ve slm verdi işte o an başlamıştı her şey.Onunla hemen tanışmak istedim.O gün sohbette uzunca konuştuk onunla ve konuştukça da tesadüfler ardı ardına ortaya çıktı.Biz onunla aynı meslek öğrencileri,aynı yaşlarda ve aynı köylü idik.Bunlar bizi birbirimize daha da çok yakınlaştırmıştı.Onunla birkaç gün sitede özel mesajlaştık,daha sonra msn de görüşmeye başladık.Onu kamerada gördüğüm ilk gün yeniden doğmuştum sanki içim kıpır kıpır olmuştu ve dilim tutulmuştu.Aşk denen şey bumuydu acaba diye sordum kendi kendime.Evet o aşkmış meğerse ben aşık olmuşum.Onun o günkü halini hiç unutamıyorum.Biz birkaç ay telefonda ve msn de görüştük.Bu görüşmeler bizi birbirimize her gün biraz daha bağlıyordu.İkimizde birbirimizi çok seviyorduk ama bunu bir türlü birbirimize söyleyemiyorduk.Günler sonra 14/02/2007 tarihinde bana atmış olduğu bir mesaj ile her şeyi açıklamayı başardı.Artık beni sevdiğini çekinmeden rahatça söyleyebiliyordu.Tabi bende ona karşı boş değildim ama bir sorun vardı ben İstanbul’da o ise Ankara’daydı.Bu ilişkinin bu şekilde yürüyüp yürüyemeyeceğinden emin değildik.İkimizde bu meseleyi birkaç gün düşündük ve 19/02/2007 tarihinde saat:22:00 sıralarında aldığımız ortak bir karar ile bu ilişkiyi her şeye rağmen devam ettirebileceğimiz kararına vardık ve 19 şubat 2007 pazartesi akşamından bu yana biz çıkıyoruz yani sevgiliyiz.Biz birbirimizi hiç görmemiştik sadece kamerada görerek ve telefonda görüşerek aşkımızı yaşadık ve yaşıyoruz.Ve birbirimize duyduğumuz güven,saygı ve sevgi çerçevesi içinde tam 4 ayı bitirdik.Şu anda ikimizde birbirimizi dediler gibi seviyoruz ve çok mutluyuz.Allah nasip ederse de ağustos ayında ilk buluşmamız ilk kavuşmamız gerçekleşecek inşallah.O anı ikimizde sabırsızlıkla heyecan içinde bekliyoruz.Ve her gece Allah’a bir sorun çıkmadan kavuşabilmemiz için dua ediyoruz çünkü tam 4 aydır bunun hayali ile yaşıyoruz.
İlk başlarda bu ilişki ile ilgili hiç umudum yoktu yani bu kadar ilerleyeceğini hiç sanmıyordum ama ilerleyen zaman bunu tam tersine çevirdi o beni kendisine öyle bir bağladı ki her şeye rağmen sevisine karşılık verdim ve onu çok seviyorum.Onun o gün vermiş olduğu bir selam ikimizin de hayatını değiştirdi.

HERŞEYE RAĞMEN ONU DELİLER GİBİ SEVİYORUMMMM……
VE ÖMÜR BOYU SEVECEĞİMM…
Size mesajım şu hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin.Eğer ki birini seviyorsanız kesinlikle vazgeçmeyin her şeye rağmen sevmeye devam edin.Elbet bir gün kazanırsınız…

SaMeT46 Harbi Aktif Üye
İntrnet aşkı desene şuna.:)bana saçma gelir böyle şeyler ama senin bileceğın iş.