bıkmadık

pesimist sanal alem
Bıkmadık koltuk için dönen senaryolardan,bıkmadık kalıcı olmak için dökülen kanlardan, gelişmenin sağlanması gereken şu ahiri zaman da ilerlemek için aslında bir adım atmadık.Nedir bize engel uçurumlar nedir yıkılması güç yapay tabular,töreler, gelenekler...tüm suçların arkasında gülünç duvara yaslandık.Olmalı mı Türkiyem karmaşa içinde? olmalı mı aksine dünya gelişmekte? güvendiğimiz dağlar reytinge göre vizyon değiştirmekte, günün getirirsine göre dudaklardan dökülen hep aynı beste.Herkesi fişledik, herkese düşman dedik, gelişmek yerine birbirmizi yedik hep kaybeden toplum olmuş bunu farketmedik, 80'leri bizden alanlara dur diyemedik. Zamanı gelmedimi artık geleceğe bakmanın? gelmedi mi gerçekten senaryoları bir kenara bırakmanın? gecmişi yırtıp çöpe atmanın, kırgınlıklar,oyunlar yerine birlik olup kalkınmanın.Artık geçmiş yok kapandı o defter, yıkılacak özgürlük üstüne çekilen setler, karanlığa ışık tutulacak kaybolacak karanlık güçler, bitecek senaryolar, yıkılacak duvarlar, susacak gambazlar...İşte! yeni çağa ozaman gireceğiz hep beraber.
 
Ömer
Yönetici
Valla pesimist, keşke bende iyimser olabilsem ama bazılarının elleri hep birilerinin paçalarında, karmaşa olsada indirsek diye pusudalar. İnşallah bu tabular yıkılır da selamate kavuşuruz ama bir anda olacak şey değil bunlar... Örümcek kafalar, körpe beyinlere kendi zehirli fikirlerini salgılamaya devam ediyor.. Benim pek umudum yok..
 
pesimist sanal alem
güvenebileceğimiz herşeyini ülkesine adamış insanların varlığı bizi iyimser düşünmeye itiyor inş artık bu tabular yıkılır ülke faili mechul ölümlerin olduğu darbelerin yaşandığı iç savaşların olmadığı israile destek veren siyonist medya ve gazetecilerin olmadığı satılmışların olmadığı her zaman güzel seyler yapan vatanseverlerin öldürülmediği bir üle oluruz olacağızda
 
Üst