bikini giymenin 10 altın kuralı

gizems HaRbİ PrEnSeS
Her kadının bikini giyebileceğini iddia eden tasarımcılar, toplu bir kadının bile bikiniyle ince görünebileceğini savunuyor. Modacılar, doğru mayo seçimi için şunları öneriyor...
1- Boyuna çizgili mayoların 'daha ince' gösterme özelliği vardır. Zayıflıktan yakınanlar ise iri desenli mayoları tercih etmelidir.
2- Açık renk bikiniler daha kilolu, koyu renk modeller ise daha zayıf gösterir.
3- Bacak bölgesi fazla oyuk olan modelleri giymek için hayli ince ve kaslı olmak gerekir. Bacaklarınız kalınsa, derin oyuklu bikinileri seçmeyin.

Karnı olana üçgen yasak

4- Geniş kalçaları gizlemenin en mantıklı yolu, dikkati göğüslere çekmektir. Üst kısmı açık, alt kısmı koyu renk ve desensiz mayolar hem göğüslerinizi daha iri gösterir, hem de kalçalarınızı ustalıkla saklar.
5- Karnınız varsa kesinlikle üçgen bikini giymeyin. Düz renk mayoları tercih edin. Desenli bir model seçerseniz, göbek kısmınızdaki desenler gerilerek, dikkati göbeğinize toplayacaktır.
6- Dengesiz bir beden yapısı olanlar, vücudu ikiye ayıran bikini yerine tek parça mayoları tercih etmelidir. Böylece, orantıya yönelik kusurları ustalıkla gizlenmiş olur.

İri göğüslülere balen şart

7- İri göğüslü kadınlar, daha düzgün bir görüntü için, kesim nasıl olursa olsun balenli modelleri tercih etmeli. Bu arada iri desenlerden de kaçınmak gerekiyor.
8- Küçük göğüslü kadınlar son yıllarda yeniden moda olan boyundan bağlamalı üçgen bikinileri rahatlıkla giyebilir. Geometrik desenler onlar için idealdir. Askısız bikiniler de küçük göğüslülere çok yakışır.
9- İri göğüslerinizi saklamak istiyorsanız, üçgen bikinilerden kaçınmalısınız. Bikini üstlerinin altlara göre daha koyu renkte olması ise göğüsleri daha küçük gösterir.
10- Düşük belli bikini modelleri, üst bedeni uzun olanlarda ve orta yaş üstü hanımlarda iyi durmaz. Bacaklarınız vücudunuza oranla daha kısaysa ise derin bacak oyuklu modelleri seçin.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
8B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
14B
LAL
Yanıtlar
2
Görüntülenme
1B
Üst