Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olacak

mahir Harbi Aktif Üye
Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü kim olacak
besiktas.jpg

Ligin bitmesiyle futboldaki radikal kararlarını önümüzdeki günlerde yapacağı toplantılarda alacak olan Beşiktaş Yönetimi’nin, Teknik Direktör Tayfur Havutçu yüzünden bölünmeler yaşadığı ortaya çıktı.

Siyah-beyazlı idarecilerin bir kısmı Tayfur Havutçu ile yolların ayrılmasını gerektiğini savunurken, diğerlerinin ise “Tayfur Havutçu’yu gönderirsek, iki ayda iki teknik adam harcayan bir yönetim durumuna düşeriz. Madem Tayfur Havutçu’yu gönderecektik, neden Carlos Carvalhal ile sezon sonuna kadar devam etmedik” diyerek buna karşı çıktıkları ifade edildi.

Samet Aybaba , Ertuğrul Sağlam, Rıza Çalımbay ve Mehmet Özdilek gibi isimleri gündeminde tutan Beşiktaş Yönetimi’nde bu bölünme karşısında ise Başkan Fikret Orman’ın nasıl bir tutum sergileyeceği ise merak konusu oldu.

Tayfur Havutçu ile gelecek sezon için de sözleşme imzalayan Orman’ın, başkanlığının ilk günlerinde iki hoca göndererek tarihe geçmemek için Tayfur hocanın takımda kalmasına sıcak baktığı bildirildi.

Kartal'daki yaşanan bu gelişme taraftarları da ikiye böldü. Paylaşım sitelerinde takımın başına gelecek teknik direktör konusunu tartışan siyah beyazlı taraftarlar Samet Aybaba ismine soğuk bakıyor. Öne çıkan isimse Mehmet Özdilek. Beşiktaş'a Özdilek mi Aybaba'mı gelecek ya da Tayfur Havutçu ile mi yola devam edilecek? bunu zaman gösterecek.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
4
Görüntülenme
1B
Yanıtlar
5
Görüntülenme
3B
Üst