başakların bugünlük falıı

gizems HaRbİ PrEnSeS
Bugün, diğer burçlarda olduğu gibi siz de, yeniay sürecine girmiş bulunmaktasınız. Bunun anlamı, yengeç burcunda ilerleyen Güneş ve Ay gezegeninin gökyüzünde, aynı dereceler içinde kavuşum yapması demektir. Bu enerjinin siz Başaklar için anlamı, ileriye dönük hedefleriniz veya ideallerinizle ilgili atılımda bulunmak ve ekip çalışması sayesinde arkadaşlığın önemini yaşamak, kendinizden ziyade bulunduğunuz toplum adına hareket etmenin gerekliliğini anlamak, uzman kişilerle tanışmak ve onların bilgilerinden yararlanmak, organize yapılan tüm işlerde girişimci olmak, ilişkilerinizi her zamanki gibi aşırı duygusallıktan ziyade mantıklı bir şekilde yürütmek, bir başka insanla bütünleşmek adına istekli olmak, gelecekte yapmayı düşündüğünüz her girişim için size yardımcı olacak yeni insanlarla tanışmak, kendi dünyanızdan çıkarak daha büyük bir çevre içinde kendinizi göstermeye çalışmak, geleceğiniz adına yepyeni hedefler koymak ve bunların üzerine kararlılıkla gitmek, kimliğinizi daha fazla ön plana getirerek çevrenize ispatlamaya çalışmak gibi konularda yaşanacak deneyimlerdir.

Siz de yeniayın enerjisinden yararlanarak yukarıdaki konuların tümünde girişimde bulunmalı, istekli davranmalı, kendinizi gözden geçirerek eksiklerinizi tamamlamalı ve yaşamınız adına gereken konularda adım atmalısınız.

Not:
Yeniay enerjisinin gerçekleşeceği saat 15:02 de bir dilek tutmayı unutmayın. Kimbilir belki de, bir rüyanız gerçek olur.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Üst