Bankacılık ile ilgili örnek staj dosyası

• Konuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 11.058
M
Misafir
Bankacılık ile ilgili örnek staj defteri lazım arkadaşlar bulabilirseniz sevinirim.

deep Harbi Aktif Üye
Eğer staj yaptığınız yerde, staj defterine yazacak bir şey yapmıyorsanız veya naylon staj yapıyorsanız kafanızdan senaryolar üretin, onları yapın, yaptığınız işi başarın Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünü naylon stajla bitirmiş birisi olarak nasıl yaptığımı sizlere örnek vererek başlıyorum Staj defteri olayını gözünüzde büyütmeyin Belirgin bir şekilde saçmalamazsanız kabul edilecektir Emin olun

Aşağıda yazdıklarımı evde masanızın başında staj defterini doldurmak üzereyken gözlerinizi kapatıp hayal edin Gözlerinizi açtıktan sonra ister farklı bir deftere yazıp sonra düzenleyip staj defterine yazın, isterseniz direkt staj defterine

Stajınızın ilk günü iş arkadaşlarınızla tanışın, iş ortamındaki malzemeleri tanıyın, ofisi tanıyın Gittik arkadaşlarla tanıştım şöyle yaptım böyle yaptım yazın Stajınızın her günü için ayrılan sayfaya 10 satırdan az yazmamaya gayret gösterin

Sonraki günlerde kendi kendinize problem yaratın Mesela bilgisayarın sesi çıkmasın ertesi gün bilgisayar kendiliğinden kapansın, sonra internete bağlanmasın Eğer aklınıza sorun gelmezse format atın driver yükledim gerekli programları yükledim vs deyin Zorda kaldıkça format attım yazın Yazılım konusu da yazmanız gerekirse bi gün müşteri kayıt formu oluşturdum diyin, ertesi 2 gün müşteri düzenleme tablosuyka uğraştım yazın Aklınıza bişey gelmezse teknik servis bölümüne gelen bilgisayara format attım diyin Veya bazı problemleri iki kere yazın ama tabii ki yazdıklarınız denedikleriniz diğerinden farklı olsun

Son gününüzü ise öyle hüzünlü anlatın ki, o işyerinden ayrıldığınıza hocanız bile üzülsün En son o sayfayı okuyacağı için, etkisi diğer sayfalara göre daha fazla olur Arkadaşlarımla vedalaşırken o kadar duygulandım ki, kapıdan çıkarken gözlerimden süzülen bir kaç damla yaşa engel olamadım O kadar üzüldüm ki, o sırada televizyonda yayınlanan fenerbahçe – galatasaray maçında yapılan beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda tezahüratını, sanki onbinlerce kişi bana söylüyormuş gibi hissettim Kapının önündeki küçük kız çocuğu sen ağlıyor musun diye sorduğunda, hayır gözüme bir şey kaçtı dedim, kazağımın koluna gözyaşlarımı silerken Hatta bu sayfaya bir kaç damla su damlatın, kuruyunca orda bırakacağı buruşukluk, staj defterini okuyan hocaya onları yazarken bile ağladığınızı düşündürebilir

Bu şekilde doldurup gönderdiğiniz staj defteri kabul edilmezse, sitenin başlığını değiştiririm O derece iddialıyım Gerçekten staj yapan arkadaşlarımın iş yerleri aranıp sorgulanırken, benim naylon stajım hiç bir şekilde sorgulanmadı, aranmadı , kabul edildi Peki neden ? Çünkü böyle bir taktik kullandım

Farklı bölümlerdeki arkadaşlar da aynı şekilde elektrikle, inşaatla, muhasebeyle ilgili sorunlar üretin, detaylı açıklayın, gereksiz kelime kullanmaktan çekinmeyin.