Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

deep Harbi Aktif Üye
Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma sisteminden istifade etmek isteyen hastalar için bu yazı rehber niteliğindedir. Sizler için vereceğimiz iletişim bilgileri sayesinde çok basit ve kolay bir şekilde internetten randevu alabilecek ve aldığınız randevu ile sıra beklemeden muayene olabileceksiniz.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi randevu alma sistemi hakkında bu yazımızda vereceğimiz bilgiler ile kolaylıkla internetten randevu alabileceksiniz.

2013 yılı itibari ile randevu sisteminde büyük bir değişikliğe gidildi. Bu nedenle geçmişte yazılan randevu alma tarifleri güncelliğini yitirdi. Alt tarafta bahsedeceğimiz iletişim bilgileri ile Bakırköy Ruh Sağlığı Hastanesi için randevu alma işlemerlini kolayca gerçekleştirmiş olacaksınız.


Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi iletişim Bilgileri
  • Adres: Zuhuratbaba Mah. Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E. A. Hastanesi 34147 Bakırköy / İstanbul
  • Telefon Numarası: 0 212 409 15 15

Harita üzerinden kroki (Google Maps aracılığıyla)

Hastane muayene randevusu almak için iki seçeneğiniz mevcut. İlki telefon ile randevu almak, öteki de internetten randevu sistemi ile randevu almak.


Telefonla Hastane Randevusu Alma
  • İlk önce 182 Hastane Randevu sistemini aramamız lazım.
  • Telefonla aradığınzdaSağlık Bakanlığı call centerındaki görevliler sizi karşılayacaklar ve size yardımcı olmak için sizden TC kimlik numaranızı istemek suretiyle hastaneden sizin adınıza randevu talep edecekler. Randevu tarihini ve doktorun ismini sizlere bildireceklerdir. Siz ayrıca ismini bildiğiniz bir doktoru özellikle seçme hakkına da sahipsiniz.

İnternetten Randevu Alma
  • Sağlık Bakanlığı'nın kurduğu online randevu sistemi sayfası olan www.mhrs.gov.tr/Vatandas adresine giriniz.
  • Ardıdan sayfanın sağ alt bölümünde bulunan kırmızı butonla belirtilmiş "Randevu Al" butonuna basınız.
  • Butona tıkladıktan sonra, bizi giriş ekranına yönlendirecek, şayet sisteme üyeliğiniz daha önceden var ise, TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Ancak sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız mutlaka "Yeni Üye" butonu ile sisteme yeni üyelik kaydı yaptırın.
  • Sisteme aldığınız üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra, muayene olmak istediğiniz hastaneyi, bölümü, doktoru, tarih ve saatini seçmek suretiyle randevunuzu sisteme girin. Randevunuzu bu şekilde alabilmiş olmanız gerekiyor.

Sağlıklı günler dileriz.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
13B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Üst