Avea Paso Tarifesi

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
Avea Paso Tarifesi ve Avantajları
15-25 yaş arasındaki gençler, Paso Tarifesi'yle 10 TL yüklediklerinde 1 hafta boyunca, 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 1 ay boyunca aralarında 10 dakikası 25 kuruşa konuşuyor!

Gençler, hemen Paso Tarifesi'ne geçin, T.C. Kimlik Numaranızı yazarak 1525'e ücretsiz SMS gönderin, indirimli konuşmaya başlayın.

Arkadaşınızın PASO tarifesinde olup olmadığını merak ediyorsanız, arkadaşınızın cep telefonu numarasını (5*********) yazıp 4343'e ücretsiz SMS gönderin, yanıtı cebinize gelsin.

Paso Tarifeliler, yerli Müzik İndir aboneliğinden ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirimli faydalanıyor!

Paso Tarifeli isen, ilk ay ücretsiz, sonraki aylarda ise %50 indirim ile ayda 2,995 TL'ye yerli Müzikİndir aboneliğini başlatmak için MUZIK yazıp 5555'e gönder!


Tarifeye geçiş
-Yeni aboneler, Paso Tarifesi'ne Avea Bayilerinden kayıt olabilirler. Paso Tarifesi'ne kayıt ücreti 10 TL'dir. Kayıt ücreti T.C. Kimlik Numaralarından 15-25 yaş arasında oldukları tespit edilen abonelerin ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerinden düşülür.

-Mevcut Avea aboneleri, Paso Tarifesi'ne Avea Bayilerinden, Avea Müşteri Hizmeleri'nden veya avea.com.tr Online İşlemler'den geçiş yapabilirler. Paso Tarifesi'nin indirimli konuşma avantajından faydalanmak için geçiş ve kayıt ücretlerini ödemiş olmaları gerekmektedir.

- Paso Tarifesi'ne geçiş ücreti, Mobil Öğrenci tarifesindeki aboneler için 10 TL, diğer tüm faturasız tarifelerdeki aboneler için 20 TL, faturalı hat sahibi aboneler için ise KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir. Paso Tarifesi'ne geçiş ücretleri, faturasız hat sahibi abonelerden mevcut tarifelerinde iken, faturalı hat sahibi abonelerden abonenin son faturasına yansıtılarak tahsil edilmektedir.

- Paso Tarifesi'ne kayıt ücreti, tüm aboneler için 10 TL'dir. Mobil Öğrenci Tarifesi'nden Paso Tarifesi'ne yapılan geçişlerde, Mobil Öğrenci Tarifesi'nin 10 TL kayıt ücretini halihazırda ödemiş olan abonelerden Paso Tarifesi'nin kayıt ücreti tahsil edilmeyecektir. Mobil Öğrenci Tarifesi'ndeyken kayıt ücreti ödemeyen abonelerden, Mobil Öğrenci Tarifesi'nin kayıt ücreti olan 10 TL, abonelerin Paso Tarifesi'ndeyken yaptıkları ilk 20 TL yüklemesinden düşülecektir. Paso Tarifesi kayıt ücreti, Paso Tarifesi'ne geçiş yapan diğer faturasız ve tüm faturalı tarifelerden aboneler arasından T.C. Kimlik Numaralarından 15-25 yaş arasında oldukları tespit edilen abonelerin ilk 20 TL ve üzeri yüklemelerinden düşülür.

Bu tarifye geçmek için tıklayın
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
2B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
3B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
6B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
5B
Üst