Atarlı Sözler

Ömer
Yönetici
Atarlı Sözler, Atara atar gidere gider sözler, Atarlı MSN Facebook Nickleri

Senin yapacağın gider en fazla hoşuma gider

Benim yediğim pekmez gittiğim antep duvarda resmimiz alemde ismimiz var. Nihat Doğan

VarSa AtaRım CezAmI YataRıM. . . Ne AlaYıNa GidEr Nede KıRaLıNA AlaYıda AyAma GeLsİn KIraLıDa. . . (;

Kırdım Diyorsun Zincirlerimi... Evet Köpekte Çeker Koparır Zincirini, Kaçar Gider... Ama Halkalarını Hep Boynunda Taşır !!

Sitem etme Allaha günahkar olursun, gönül verme kuluna isyankar olursun.

SuskunLuğuMu HaFiFe ALMa; koNuşuRSam ağıR geLir kaLdıramzSın..!!!

Kaderimizde Varsa Genç YaşTa Kefen Giymek ; Geri viTes Nedir BiLmez Bu Deli Yürek

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz, arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz, dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz.. asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz

Sen benim yerime bir başkasını Koyabilirsin ! Ama o Başkası Benim sana koyduğum gibi koyamaz. .

Bana yoL vermeden önce sana verdim yoLLarda yürümesini öğren..

Kaldırımları üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım
gelene biz On adım Gittik.. Oksijenimiz Sigara Mineralimiz yavan ekmek.. Kolay
mı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolay mı ki sence sevilmeden sevmeK!

Her Ne Kadar Kabadayılıkta Gözüm Olmasada, Dalımı Kıranın Ağacını Kökten Sökmesini İyi Bilirim.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir Unutma ! Bugün hayat veren su, yarın seni bile boğabilir..

Benim sürdüğüm hayatın geri vitesi yok. Geçmişimi sadece dikiz aynasından seyrediyorum (;

Hayatı Torpilli Yaşıyanlardan Değilim .. Sadece Herşeye Rağmen Gülmesini Biliyorum

Yıllar geçse de üstünden , bitmeyecek bende ki sen

Ne Kimseyi Takarım, Ne de Canımı Sıkarım. Keyfime Bakar, Hayatımı Yaşarım

Bana Kimse yaşamak İstediğimi sormadı . 0 haLde kimse , Bana nasıL yaşamam gerektiğini ~ S ö y L e y e m e z . ! ,)