Astral seyahat nedir nasıl yapılır

#1
Astral seyahat nedir nasıl yapıır

Bu Teknik Astral Çıkışı Sağlıyor !!! Denendi !

Selam arkadaşlar öncelikle hepinize selam şimdi bahsetmiş olduğum teknik Astral seyahati deneyipte sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!
Bu Tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuç.

MALZEMELER

1 ADET MUM


BİR ADET BOY AYNASI


BİR ADET SANDALYE


BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTON


4x4 "O" ŞEKLİNDE KESİLECEK

KARTONUN ALNIMIZIN TAM ORTASINA DÜŞMEYECEK
ŞEKİLDE YAPIŞTIRILMALIDIRŞimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!

UZUN SURE BAKMA
Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.
Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.
Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.
Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.

Bir süre baktıktan sonra


Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!Ama sönen mum değildir!!
Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!
Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!
Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlıcaksınız


Daha Sonrasıda Bu

 
#2
Arkadaşlar Mic denedi konrtol etti

Bir ara harbiden etraf karardı mum söndü sanmıştım ben gerçekten o an baktığımda mum yanıyordu bir noktaya odaklandığında boşluga düşüş gibi bir his veriyor denemesem sabitlemezdim

not : gece geç vakitlerde daha iyi sonuçlar veriyor .korkacak hiç bir durum yoktur .tek olmaya gayret gösterin .bir de pencere açık olmasın mum rüzgarın etkisiyle sallandığı için dikkat dağıtıcı oluyor
 
#4
anlamadım ben ne işe yarıo bu:D

bir daha oku anlarsın :D

bu yazıyı tesadüfen buldum internette daha karışık yöntemleride varmış ama en kolayını buraya koydum :D

şimdi bu seyahat olayının aslı buymuş orda yazılanlara göre ;

hani insanlar uyurken ruhları bedenden belli bir süre ayrılıyormuş bu ayrılma sonucu rüyalar görüyormuşuz (pskilojik bilinçalti rüyalar hariç) işte bu ayrılmayı yani seyahati bilinçsiz olarak zaten yapıyormuşuz amaç bilinçliykende yapmak
biraz garip bir şey umarım yardımcı olabilmişimdir...
 
M

Misafir

#6
dönüş nerden :)) bunu yapabilmek için ruhun seyahatten sonrasını yazın bari... sonra nasıl geri gelecem?
 
Top