Aşkıma,

eVaq0Liq Bayan Üye
Seninle Yaslanmak Istiyorum
Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim istiyorum.Benim oldugu kadar dostlarinin, dostalrinin oldugu kadar benim ol istiyorum. Nice sikinti ve zorluk yasayip anlatalim. Yasayalim ki, ögrenelim hayati ve destek cikmayi. Birbirimizin omuzlarinda aglamaliyiz. Paylasmali ve beraber sikilmaliyiz. Öyle ki, yalniz sikilmak sikmali bizi. Güzel günlerimizi, evimizde bir sise sarap ve pijamalarimizla kutlamaliyiz. Yada bazen doztlarla ucuz biralar içerek... Böylece yasamaliyiz iste. Sonra çocugumuz olmali, Düsünsene senin ve benim olan bir canli. Geceleri agladikça sirayla susturmaliyiz.
Sen arada mizikçilik yapmalisin ve ben söylenerek almaliyim sirani. Yorgun oldugum için yemek yapmamaliyim, söylenerek yumurta kirmalisin.Hava sogukken birbirimize sikica sarilip yatmaliyiz. Zaman su gibi akip giderken, hersey yasanmis
bir hayatimiz olmali. Herseye ragmen hiç bikmamaliyiz birbirimizden Mutluda olsa, kötüde olsa, yasadigimiz günler
bizim günlerimiz olmali. Saçlara düsünce aklar, yada gidince aklar, çocuklari güvence altina alip gitmeli bu sehirden.
Kavgasiz, her sabah cinayetle uyanilmayan, sessiz bir yere gitmeliyiz. Geceleri balkonda denizi seyredip,sandalyelerimizde sallanmaliyiz.Eve gelip benden kahve istemelisin. Çocuklar gelmeli ziyaretimize, geçmisteki hareketli günlerimizi animsamaliyiz.Ben, "Bey" demeliyim sana, sende "Hanim".Öyle sevmelisin ki beni bu yazdiklarim korkutmamali seni.
Tebessümler açtirmali yüzünde.Birgün bu hayati birakip giderken, sadece mutluluk olmali yüzümüzde.Birbirimizi sevmenin gururu olmali herseyde