Aşk nickleri

KaRaMeLeqH Yeni Üye
BoŞVer BeNi AlDırMa BeN SöYlErİm TaKılMa AŞK DeniLen MeyDanda GörÜşÜrüZ NasılSa​

İnanıyorsan savunduklarına arkasında duracaksın..gerek yok cellada cıkarıldığında darağacına tabureye sen vuracaksın !​

çamuru süreceqsin başqalarının duygularına--önce snn ellerin kirleneceq​

Ben Sevdiğim Uğruna Yanmışım .1Siz Yanmasanız Nolur...Ben Sevdiğim Uğruna Ölmüşüm Siz Öldürseniz Ne Olur.!​

Bizi Ancaq Ölüm Ayırır Demiştik Sölesene Hanqimiz Öldük​

YüKseK dozda asK aLıp surda mutLu öLsekya...
iStediğimi verin tøzLu rAfLarImdA ge¢mi$im yAnar ßenim gözLerim daLar derin ßenim hisLerim ßöyLedir​

yerLi yersiz söyLenir sözLerin ßana ßi simgedir i¢imde mimLenir
BEN SANA EN BAŞINDA DEMİŞTİM "AŞKIN SANA ACIDAN BAŞKA BİRŞEY GETİRMEYECEĞİNİ !!​

her yağmur damlası seni sevdiğimi belirtseydi :) eğer bende seni sewseydim hey gün yağmur yağardı...​

ńé mútlú şímdí ýáńıńdá őláńláŕá śáńá dőkúńúp śéśíńí dúýáńláŕá hépśí śáńá ýákıń ámá híçbíŕí háśŕét déíl tıpkı bńm gíbí​

нαуαт güzєℓ уαşαмαуı вιℓιяѕєη ѕєνgι вιя ƒαℓ вαкмαуı вιℓιяѕєη мυтℓυℓυк вιя özℓєм çєкмєуι вιℓιяѕєη вη вιя вαş вєℓαѕıуıм кυятυℓ кυятυℓα вιℓιяѕєη​

нαуαттα кιмѕє ιçιη αğℓαηмαz zαтєη αğℓαмαуα ∂єğєя ιηѕαη αğℓαтмαz єğєя вιяgüη αğℓαяѕαη вαşıηı ∂ιк тυткι gözуαşℓαяıη αğℓα∂ığıη ιηѕαη кα∂αя αℓçαℓмαѕıη​

คşк ๒เг คtєşรє รöภ๓єรเภ ร๏ภรยzค ๔єк !!!​

αşк уαηıη∂α σℓαηı ѕєνмєк ∂єιℓ υzαктα σℓαηı нιѕѕтємєктιя çüηкü gєяçєк ѕєνgιуι αηℓαтαη ∂υуgυ özℓємєктιя​

αşк güℓü ∂ιкєηιуℓє ανυçℓαмαуα вєηzєя ανυçℓαяıη кαη ιçιη∂є кαℓıя αмα ∂ιкєηℓєяιη нєѕαвıηı güℓ∂єη ѕσяαмαzѕıη​

SeVeN UnUtMaZ UnUtAn sEvMeMiŞtIr sEvIpTe uNuTmUşSa sEvMeSiNi bIlMeMiŞtIr​

GÖZ KAPTIRDIĞIM RENKTEN,KULAK VERDİGİM SESTEN.AFFET,SENDEN HABERSİZ ALDIĞIM HER NEFESTEN.​

eger ask buysa sevgi buysa istemiorum bu sehir sensiz yasanmaz oldu dayanamiorum. biliyorum kolay degil hayat buysa gercek nedir aglamaya alistirdin olum bize masal gelir.​

yaniyor yaniyor yaniyor bu kalbim ruhumdan silinmen tanridan tek dilegim.​

asqıma qar$ıLıqq aL hayaDımı..!! <3​

3 musluk aynı anda 8 saatte 1 havuzu dolduruyorsa 2 insan bir kalbe kaç günde veda eder senin kitabında... !!!!​

ayrılık bile ağlardı ayrılığı yaşasaydı.. utanırdı felek yaptığından eğer aşkı tanısaydı.....​

eqer sen yaqmursan bende yaqmura hasret bi avuc topraqım​

öğяєтмєηℓєя σğяєтмιşтι єzвєяℓєтєяєк вηα šєνмєуι вη σуüz∂єη σğяєη∂ιм lisede çιƒт ∂кiş gєçмєуi​

ben ona aşığım bilmedi ben ona öldüm bilmedi en sonunda gittim ozaman bildi​

@gl@m@ @gl@m@ içinde k@lsın @yrılık ins@nlariçin ve sende ins@nsın​

b@zı ins@nl@r @skı ölüm diye t@nıml@r @m@ @şk y@s@m d@ll@rının en k@lınıdır!...​

yokulugun bana yetiyoo şu zalim hayatta be delikanlım !!!!!​

👍👍👍👍👍👍👍
:love::love::love::love::love::love:
👍👍👍👍👍👍👍
👼👼👼

Beğendiyseniz lütfen + REP xD :D