Asasin Minor combo nasıl yapılır?

cicozz Çocukluk cicozlarda saklı
BEYLER BURDA SİZE ROGUELERİN NASIL MİNOR COMBO YAPTIGINI ANLATACAGIM(ŞİMDİDEN İYİ COMBALAR):)

_____________________________________________

ASSASİNE KARŞI ASASİN : SÜREKLİ HP VE MP POTLARINI YÜKSEK TUTMAK ZORUNDASIN İYİ Bİ ASASİNE KARŞI 1V1 KAPIŞMA ÇOK UZUN SÜREBİLİR. BİR ÇOK ASASİN İYİ KOMBO YAPAR, BU YÜZDEN HEALİNG SKİLLERİNİ İYİ KULLANMALISIN Kİ ONU BASKI ALTINA ALABİLESİN. EN ÖNEMLİSİ ŞU EĞER CANIN ONUN KOMBOSUNDAN SONRA BAYAĞI Bİ GİTMEDİYSE ADAM PANİKLEYECEKTİR, SENİ ÖLDÜREBİLMEK İÇİN DİKKATİNİ HEAL BASMAKTAN ÇOK SENİ ÖLDÜRMEYE VERECEKTİR. BEN Bİ ÇOK SAĞLAM ASASİNLE KAPIŞTIM, HEPSİ DE ÇOK İYİ KOMBO YAPIYORDU,ANCAK BASKI ALTINDA KALINCA HEAL YAPMAYI UNUTUYORLARDI. BU YÜZDEN KOLAYCA AVLIYORDUM ONLARI. BURADA ŞUNU UNUTMA, HEALLEMEYİ SİSTEME OTURT VE SABIRLI OL, PANİK OLMASINI BEKLE. O SENİ YATIRMAYA ÇALIŞTIKÇA SÜRE UZADIKÇA HEALLEMEYİ DAHA ÇOK UNUTACAKTIR.ÇÜNKÜ SENİ Bİ AN ÖNCE ÖLDÜRMEK İÇİN SABIRSIZLANACAKTIR. ENİNDE SONUNDA BİR HATA YAPACAKTIR. UNUTMAYIN EŞİT GÜÇTE ASASLARIN SAVAŞINI HEALLEMEYİ DAHA DÜZGÜN YAPAN KAZANIR.
* KENDİNİZDEN GÜÇLÜ ASAS SİZE 1V1 İÇİN GELİNCE ONA MUTLAKA İLLUZYON ATIN.BU ONUN ATAK HİT RATİNGİNİ AZALTIR.
ASASİNE KARŞI WARRİOR : EN ZORLU 1V1 SAĞLAM WARİORA KARŞI OLANDIR. 65 LVL Bİ ASASİN UNİQLERİYLE +20 DAGGER DEFANS ( İRON NECKLACE , İRON BELT) TAKMIŞ BİR 65 LVL BİR WARRİORU ÇOK AMA ÇOK ZOR YATIRIR. BİRBİRİNİZLE ÇOK UZUN SÜRE KAPIŞMAK ZORUNDA KALABİLİRSİNİZ. ASASİNE KARŞI KULLANDIĞINIZ TAKTİKLERİN AYNISINI KULLANIN. YALNIZ ŞUNU UNUTMAYIN, WARRİOR MİNORLAYAMADIĞI İÇİN CANI AZALDIKÇA DAHA ÇOK PANİKLEYECEKTİR. SADECE 720 HEAL POT KULLANAN BİRİNİN CANINI AZALTMAK ÇOK KOLAYDIR ( MİNOR+ HEAL KULLANANA KIYASLA )
* EĞER SCREAM VEYA LEG CUTTİNG YEDİYSEN ŞU ÜÇÜNÜ SIRASIYLA ÇOK HIZLI YAP
MAGİC SHİELD> CURE > LİGHT FEET
LİGHT FEETİ LEG CUT VEYA SCREAM YEMEDEN YAPMAYIN.
ASASİNE KARŞI BATTLEPRİEST : BİR BP SENİN DAMAGE VURDUĞNDAN HIZLI İYİLEŞEMEZ. O HEALLEMEK İÇİN DURMAK ZORUNDADIR. O ZAMAN DURUP 1920 HEALLEMEYE ÇALIŞIRSA KENDİNİ HEMEN Z-R SKİLİNİ KULLAN. BU ONUN HEALİNİ YARIDA KESER, İPTAL EDER.EĞER HEALİ İPTAL OLURSA BİR BP ÇOK ZOR DURUMDADIR DEMEKTİR. O SÜREKLİ ÇEVRENDE DOLANIP SANA VURMAYA ÇALIŞICAK, BURADA KOŞMA KOMBONU KULLAN VE ÜZERİNDEKİ BASKIYI HİÇ BIRAKMA. ONA NE KADAR BASKI YAPAR VE CANINI AZALTIRSAN O KADAR DURUP KENDİNİ 1920 HEALLEMEYE ÇALIŞACAKTIR. SEN DE ONA TAM HEAL YAPARKEN Z-R YAPACAK VE HEALİNİ İPTAL EDEREK MORALİNİ BOZACAKSIN. BÖYLECE SANA DEBUFF ATMAYA FIRSAT BİLE BULAMAYACAK.
* BENİM ANA HP Mİ TUTABİLDİĞİM KADAR YÜKSEK TUTMAK İSTEMEMİN BİR SEBEBİ DE BATTLE PRİESTLERDİR. ONLAR BANA PARAZİT ATTIKLARI ZAMAN. MESELA BENİM 2465 ANA HP VAR BUFF HARİÇ. BİR BP BANA PARAZİT ATTTIĞI ZAMAN BENİM 20 CLUB VEYA SWORD DEFANSIM VARKEN BANA 4- VEYA 5 KERE ANCAK VURMASI LAZIM Kİ BENİ YATIRABİLSİN. EĞER HP DÜŞÜK OLURSA BU ORAN DA DÜŞER.
* EĞER HP NİZ BENİM GİBİ YÜKSEKSE BEKLEYİN BİR BP SİZE 2 TANE FALAN VURSUN CANINIZ AZALINCA CURE ATIN VE HP POT BASIN Bİ ANDA TÜM KAYBBETTİKLERİNİZİ GERİ ALIRSINIZ VE SALDIRIRSINIZ.

ASASİNE KARŞI MAGE:[/
B] MAGELERN ÇOK BÜYÜK Bİ KISMI YANINIZA SOKULUR VE SİZE BLADE ATAK İLE SALDIRMAYA BAŞLAR. BAŞKA ATAKLA YAKINDAN SALDIRMAZ ÇÜNKÜ Z-R ATAKLA ONUN SKİLİNİ YARIDA KESECEĞİNİZİ BİLİR. MAGE İLE 1V1 YAPMADAN HEMEN ÖNE MAGİC SHİELD MUTLAKA KULLANIN , BU SİZİN BUZ VEYA LİGHTNİNG İLE YAVAŞLAMANIZI ENGELLER. SKİLLERİNİZİ MÜMKÜN OLDUĞU KADAR ÇABUK MAGENİN ÜZERİNE BOŞALTIN, CANI ÖLECEK KADAR AZ KALINCA KAÇMAYA ÇALIŞACAK,
Ayrıca 0000000 in asasin rehberinden bazı can alıcı notları aktarmak istiyorum :
1. Pvp sırasında düzgün heallemek , sağlam atak yapmaktan önemlidir.
2. Ana hp nizi mümkün olduğu kadar yüksek tutun
3. Mana , bir asasin için hp den çok daha önemlidir. çünkü light feet, magic shield, minor , ataklar, stealth hepsi mana ile yapılır. bu yüzden m*****zı olabildigince yüksek tutun.
4. Minor healing pot basmaktan önemlidir.

Alıntıdır.
 
haruner Yeni Üye
benim yöntemim farklı f1 deki dizilim 1.lightfeet 2.spike 3.thrust 4.pierce 5.cut 6.minor 7.minor 8.mavi pot f2 de ise 1.lightfeet 2.shock 3.stab 4.jab 5.görünmezlik 6.minor 7.minor 8.mavi pot f3 de ise 1 de yine light feet 2.defans 3.defans. 4 ve 5 isteğe bağlı ama 6.minor 7.minor 8 de mavi pot UYGULANIŞI- sağ elimizin işaret parmağını 6. tuşa orta parmağımızı 7. tuşa ve yüzük parmağımızı 8. tuşa koyuyoruz.6 ve 7 ye sürekli basıyoruz (aynı anda basmayınız) 8 e ise arada bir basın ama fazla geciktirmeyin çünkü mavi pot biterse minorda biter sizde biterrsiniz :D neyse sol elimizinde işaret parmağı r de olacak ve r ye sürekli basacak ve yine sol elimizin orta parmağıylada 2.3.4.5. skillere seri bir şekilde basılcak f1 bittiğinde hemen f2 ye geçerek aynı şeyleri burda da uyguluyoruz f3 de de defanslara basmayı unutmayın benden bu kadar inşallah işinize yarar.
 
MaziDerin Yeni Üye
Artık otomatik pedallar var dostum kalmadı maziler.. Bu arada 0000000 notları pek inandırıcı değil adam Kanada lı pek röportaj felan olduğunu sanmıyorum.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
1
Görüntülenme
33B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
33B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
9B
Yanıtlar
2
Görüntülenme
9B
Üst