Filmleri Aras Bulut İynemli Kimdir - Aras Bulut İynemli Hayatı

  • Konuyu başlatan LAL
  • Başlangıç tarihi
  • Görüntülenme 10.365
LAL
Moderatör
Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Ağabeyinin tiyatrocu, ablasının ses sanatçısı olması ona oyunculuğa giden yolları açmıştır. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisindeki Mete karakterine hayat vermesi ile dizi dünyasının aranan isimlerinden biri olmuştur.
aras-bulut-iynemli.jpg

Eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği bölümünde sürdüren Aras Bulut dizi setlerindeki yoğun çalışma temposundan ötürü öğrenciliğe ara vermek zorunda kalmıştır.

Öyle Bir Geçer Zamanki dizisiyle üç sezon çok sağlam bir performans gösteren oyuncu, son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman’ın oğullarından Şehzade Beyazid karakterini canlandırmaktadır.

Mahmut ile Meryem isimli film ile de sinemaya merhaba diyen Aras, Çağan Irmak’ın yazdığı ve yönettiği Tamam mıyız? filminde kolları ve bacakları olmayan bedensel engelli bir genci canlandırarak drama oyunculuğunun en güzel örneklerinden birini göstermiştir.

Muhteşem Yüzyıl’daki Şehzade Beyazıd rolünü kapmak için 13 kilo alıp, at binme ve kılıç kullanma eğitimleri alarak da işine ne kadar değer verdiğini göstermiştir.
 

Benzer Konular

Yanıtlar
0
Görüntülenme
24B
LAL
Yanıtlar
0
Görüntülenme
43B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
33B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
4B
Yanıtlar
0
Görüntülenme
22B
Üst